Úzkosť

bond 2001

TOBI aj mna boli hrozne chrbtica bola som aj u doktora vsetko som mala v poriadku povedal ze su to nervy.Tak uz doktorom nechodim lebo iste mali pravdu a ludi co maju uzkost bolieva chrbtica ale to je najmenej teda u mna.Musime sa zbavyt uzkosti Kati ,MUSIME.Lebo to ona nas vycerpava,aj ja chodim vtedy ako prispata ,nevladzem uz aby bola jar pojdem s chlapcami behat.ADKA

tobi

ja viem,ze to neni len o tej bolesti..myslim,ze aj to..moja pricina? ja som prezila dost zle veci..vtedy som sa hrozne bala a obavala o svoj zivot...a obavala som sa pravom...

tobi

a viem,ze to neni len o tej bolesti..lebo ja som prezila dost zle veci..a vtedy som sa naozaj obavala o svoj zivot..a obavala som sa pravom...

tobi

bond200, ved to, ze ta uzkost aj mna hrozne vycerpava..dnes mam hrozne tazke ci slabe ruky..akoby taka tazoba v rukach..chcela som este bapisat, ze ja si myslim, ze tu uzkost moze vyvolat aj to, ked clovek ma nejake nejake bolesti..ved ktory clovek je v pohode ked ho nieco dlhsie boli..ja mam dva roky bolesti chrbtice a lekar o nicom..uz aj s toho som mala depky, ze nedokazu na nic prist, nedokazu poslat na ine vysetrenia..niekde som citala, ze ludia ktory maju depku,uzkost,prezivaju bolest intenzivnejsie..kata

misiak

katka aj ja dufam.ale jeto len pomoc ako ma usmernit.ostatne musim zvladnut sam,tak ako kazdy.
my si mozeme pomoct 90 perc.a ostatny zvysnych 10.
este raz dakujem a zelam pekny vecer

katkaxxx

:D no ja som si povedala ze uz travian nikdy viac.. uz ma to nebavilo, sa to tak vlieklo a bolo to onicom.. :) vidis, to je super! tak potom nas budes skolit a vzdelavat :))) vazne je to super, urcite ti to pomoze.

misiak

vybavuje mi znama psychiatrica skupinu a hovori ze ta mi urcite pomoze :)
mna len stve ze uz som bol s toho vonku a zas to prislo.
ale zas mam teploty a kasel ledva sa hybem tak aj to ma asi nieco do cinenia.
ano.speed je 3x rychlejsi ako obycajny a najpopularnejsi.za taky mesiac budekoncit tak potom ho mozes vyskusat :)sradna vacsia :)

katkaxxx

ale sa mi strasne paci ze ako sa tu navzajom vieme podrzat.. vzdy ked ma niekto tu "svoju chvilku" tak mu tu druhi pomozu.. preto je tato stranka a toto forum a tito ludia co sem chodia super.. vdaka vsetkym :)

katkaxxx

misko podla mna by ti bodla psychoterapia.. vies ake je super sa odbornikovi vyrozpravat? podla mna by ti to prospelo a naucilo ta lepsie s tymi vecami pracovat.. jej inak som nevedela o tom speede.. to je nejaky rychlejsi server?

misiak

ja viem katka a ozaj dakujem.
ved uz som bol v podstate fit,bolo dobre mesice,a zrazu ma zlomi takato blbost.tak myslis ze neskoncim na lozku priviazany? :)
aj mne ked je lepsie tak sa nad tym zasmejem,ale v poslednej dobe si skor privolavam tieto myslienky a naozaj to ubija ale to urcite poznas.spravil som obrovske pokroky a zrazu si myslim ze som zacal cuvat.potom mi je do placu a podlieham tomu a to je chyba.
zrazu stracam tu obrovsku motivaciu a silu.a neviem preco a kam sa podela.
viem ze o par rokov sa tomu budem smiat,ale uz chcem mat vsetko za sebou.
mam velku armu ale je to speed(len ten ma bavi.normalny je na mna pomaly :)
ale myslim ze je jedna z najvacsich.aj ja som rad german.rad utocim :)