Úzkosť

keituskaaaa

ADKA mozno mas pravdu,mozno by som mala o tom povedat..moja lekarka doma mi pekne vynada..(ak to dovtedy vydrzim) bola som hlupa..par kil navyse za znicene zdravie nestoji naozaj..TATI pamatam si ta,ja mam apetit dobry ale z urcitych jedal ma strasne nafukne,tiez neznasam dobre mlieko teraz a to je zle lebo milujem granko ;( rozumies mu vsetko? moja ucta,asi by som nedokazala sa rozpravat s clovekom takto v cudzom jazyku akoze viem po anglicky ale toto je predsa len ine..co ti je moje,ja tiez mavam tieto stavy som strasne citliva ludia si mysleli ze som tehotna ;(

tati

keituskaa ja som ti uz pisal,ze mne to tiez zacalo,ked sme v priatelom prisli po prvy krat do zahranicia.nepamatam si ci ma prehanalo,ale napinalo ma na vracanie a nedalo sa mi poriadne jest.ty papas poriadne alebo s tym tiez mas problem?mozu to byt prilis velke naroky,co ste na seba polozili,urcite chcete usetrit co najviac a co najrychlejsie,stres a k tomu este si v cudzom prostredi...ja som s tu v irsku nasla psychologa, ale zatial nemozem povedat ci to pomaha alebo nie,pretoze som mala len tri sedenia a po tom vcerajsom sa mi tak pohorsilo,ze tu placem odusu a prosim vsetkych svatych nech ma toho zbavia

bond 2001

Ja to mam v chrbtici.Povedzme do obeda je fajn a z nicoho nic tlak do chrbta ,pichanie pri srdci a ta blba uskost ale zistila som ze to prejde Keituska predychavam to a snazimsa volaco robit aby som na to nemyslela .Niekedy sa to neda niekady aj mna to zlozi ale pomaly prides na to ze neumieras len sa trapis to su nervy!!!!Ale o tych liekoxch si mala povedat ci ti nenarusili v creve mikrofloru.Lebo moja suseda tiez brala akesi lieky chcela schudnut.Ale to ju poriadne dalo do poriadku ranne zvracanie,nechutenstvo ,uzkost chodila ako ziva mrtvola ale preslo juto takze radsej to tomo dokt. povedz.adka

keituskaaaa

Nie.som tu s priatelom,ono to zacalo jeden den v praci,spotila som sa strasne,hnacka,busenie srdca,odvtedy mam problemy a je mi zle,bojim sa ze za to mozu take tabletky co som brala s kofeinom na zrychlenie metabolizmu..doktorovi som o tom ale nepovedala..

keituskaaaa

Aj mne to lekar diagnostikoval ale citala som ze to nemoze pokial nerobil vsetky ine testy a mne veru nerobili..tak neviem.Ja aj ked som v klude tak z nicoho nic ma zacne napinat alebo na velku a nakoniec nic nejde alebo polohnacka ;( aj ked je vikend ;( aj ty mas nieco podobne pri uzkosti?

bond 2001

Keituska vies oni ti lekari kym pridu na co co ti vlastne je tak zatial si z nervami v kybly.Zbytocne sa nestresuj a to busenie mas tiez nervy.Ja ked som povedala internistovy ze mam pocit akoby mi na hrudi preskakovalo srdce tak sa na mna pozeral ako na blbu.a Hned pisal lexaurin. A hlavne ked si vonku nemas to lahke a si tam sama?adka

bond 2001

ZUZi ,keituska to s crevom je tiez psychika to viem podla toho lebo taky problem som mala so starsim synom.Ked mal ist do skoly rano bolesti brucha ,hnacka doktorka povedala ze je to syndrom drazd.creva a dali mu nejake lieky na ukludnenie na noc .Ale ja som mu ich nedala ale preslo ho to trvalo to asi pol roka.a odvtedy je v pohode .Ale vraj to bolo zo stresu ked isiel do skolky.ADKA

keituskaaaa

ach,preco je to vsetko take tazke..ako dlho to uz mas?Co ti povedali lekari?Robili ti vysetrenia?Na mna tu kazdy kasle,je tu v Anglicku privela ludi ;( bije ti niekedy srdce rychle?

zuzana12345

keituška u mňa je to to isté brucho mám ako balón a tiež chodím na wc ako sa mojím črevám chce naviac som z toho lapla zlatú žilu tak sa teraz kúpkam v repíku. S tým bruchom nafúknutím si ani ja neviem poradiť nemôžem jesť kapustu to je to najhoršie pre pňa vtedy idem umreť taká som zdutá, ale či to je tiež z psychiky to neviem možno sa nám tu ešte niekto ozve s podobným problémom

keituskaaaa

Par krat ma aj prehanalo,normalne ako voda ale vacsinou to zacne nafukovanim,bolestami,brusko mavam uplne velke a potom taka polohnacka,vzdy to pali..neviem co je to so mnou..ani mi nespravili gastro ani sono,len krv mi zobrali a ta bola v poriadku Tak sa trapim sama.. jeden den nejdem na velku vobec,druhy rano,treti vecer a tak dokola..