Úzkosť

tobi

tobi,ze nas to raz vsetkych prejde a uz si budeme pisat len kto sa ako skvele ma a predbiehat sa,ze kto je stastnejsi?

tobi

TATI, zajtra mozme pokecat..idem si s tobiaskom lahnut, lebo aj na mna nieco lezie..a este mu musim dat sirupcek od kaslu..tak dobru nocku vsetkym...

tobi

TATI,ano babka je v poho..ona tam vlastne isla lebo ju bolelo na hrudi, do ramena a bolo jej celkovo zle..ale povedali jej, ze to vsetko chrbtica..brala injekcie a infuz. a dnes ju pustili domov, uz som s nou dnes telefonovala asi pol hod, ona ma vie tiez dobre ukludnit, aj ked aj ona vie podla mna o uzkosti..pred 5 rokmi zomrel dedko a ona bola mimo asi 2 roky a stale to boli..vies ono sa to s tou uzkostou preziva vsetko inak..preto som sa o nu tak bala..ked zomrel dedko vtedy to na mna prislo najintenzivnejsie, museli ma odviest s pohrebu..inak ja mam tu chrbticu zdedenu po babke a mamke..

tati

boze,ked si tu tak prezeram tie fora,co by som dala zato,keby som miesto uzkosti radsej riesila krive zuby alebo zahnute nehty!

tati

tobi,ja predstieram,ze moji rodicia su nesmrtelni:-)starych rodicov uz nemam,ale to som zvladla v pohode,to som este netrpela na 'uzkost'...takze babicka je v poriadku?

tobi

no ja mila Tati sa toho co pises desim...ja neviam ako by som sa s niecim takym dokazala popasovat...lebo ja sa o smrti a o takychto veciach ani rozpravat pomali nechcem...napr. pred dvoma tyzdnami mi mamka povedala, ze babku odviezla sanitka a hned v tu noc to zacalo, vratilo sa po roku...myslim,ze to bol teraz ten moj spustac...a pritom na druhy den som sa dozvedela,ze babka bude brat iba infuzky..no som na take veci citliva..

tati

vies co ma najviac trapi,ze ked dokazem mat taketo stavy bez priciny,co budem robim, ak sa jedneho dna stane nieco zle,s cim sa budes musiet skutocne popasovat...stratis pracu,manzel ta opusti,zomru ti rodicia...nechcem teraz vytahovat tie najvacsie traumy,ale ako budem schopna sa vysporiadat s takouto situaciou,ked nie som schopna fungovat ked je vsetko v poriadku!

tati

zatial mu rozumiem vsetko,ja som precitala vela knih v anglitcine na temu podvedomie a podobne zalezitosti,takze poznam vyrazy,ktore pouziva...a pravdupovediac vela sme toho nenarozpravali.zatial ma viac menej uci ako relaxovat.im sa to vsak lahko hovori-relaxuj-raz ked mas ten neopisatelny pocit uzkosti v sebe je takmer nemozne ostat v klude.a ked to prejde,tak uz nemam potrebu relaxovat...

tobi

ahoojte lasocky, ja som sa prave vratila od rodicov..bola som s malym..priatel mal poobednu tak sme sli k nasim..malemu dnes preslo do nadchy, tak dufam,ze uz mu bude lepsie..uz sa mu tie hlieniska zacali uvolnovat, len z nosteka mu hroozne tecie...ja sa mam dnes celkom fajn, vlastne dobre..len mam pocit,ze aj na mna nieco lezie, pocitujem steklenie na prieduskach a v hrdle taky zvlastny pocit..ale to mam od kedy mi vybrali mandle...vy sa ako mate? ako bond2001? a tatianka26? a kachita? keituska?