Úzkosť

tatiana26

Ahojte, ani som to nezvládla prečítať všetko, čo ste popísali... Mne sa posledné dva dni bohovsky zle dýcha, okrem toho som znova prechladnutá neskutočne, nos zapchatý a kašel, no parádička. A nie je mi akosi najlepšie, aj keď teda nehovorím, že je to nejaké hrozné. Ale dnešné aktivity veľmi zúžim a budem viac oddychovať (resp. skúsim to, lebo s tým mám vždy dosť problém :))

agaven

no ja 4 rok nefajčim lebo som začala odpadav.a prob. srdce ale manžel fajči chodi von po dome nie mame aj dceru tak to toleruje zuzka sme ti len mi čo je dufam že sa cita dobre no ved nemusia každy den pisat to je pravda ved sa ozvu ahojte

zuzana12345

ja som začala mať problémy zo žalúdkom keď som pred viac ako siedmimi rokmi prestala fajčiť po mesiaci vystúpila moja váha z 58 na 65 žrala som piate cez deviate a hoci mám 177cm pripadám si ako buchta taká neforemná a mám aj slaninu lenže sa nemôžem donútiť jesť zdravšie tým som však chcela povedať že vtedy som si kompenzovala stres cigaretou potom už len čokoládou a vtedy som začala mať neurózu.Takže fajčenie je škodlivé,už by som nikdy nezačala a možno som predišla rakovine pľúcu ale na druhej strane možno raz skončím na psychiatrii

agaven

maš pravdu aj ja chcem letak o tom presne čo jest a čo nie niečo pov.aj na gastroskop ale mne bolo zle aj z ineho lahkeho jedla ja mam časte zapal a chron gasrit. a tetaniu ale dopnok cpem papam je mi dobre len žerem a žeram bože ved neva manžel pov.aj 100kg ma bude mat rad len nech mi je dobre ahoj

zuzana12345

ahojko- práve som sa vrátila z mesta a idem rýchlo niečo ukuchtiť aj keď sa mi veľmi nechce,lebo sme doma len dve s dcérou.Vonku sme zas mali -13 už je tej zimy dosť a mohlo by sa aj otepliť,Mne je dnes celkom fajn dokonca aj chrbát menej bolí.Keď sme pri tých zažívacích problémoch ja som bola 2krát na hadici zistili mi chronickú antrálnu gastritídu silnej intenzity lieky som samozrejme nebrala pila som len čaje na ukľudnenie a prešlo to a to moje nafukovanie bude aj tým,že mám otrasnú životospávu vôbec si neviem predstaviť,že by som mala jesť len zdravé veci.To s tým nafukovaním má veľa ľudí a ja už presne viem čo mi robí zle takže sa to snažím vynechávať

agaven

ahojte no včera mi bolo hrozne davam si ten lik na uklud. a swansona amultivit točila sa hlava no tat dnes inak liek som nedala ten na ukludnenie dala šwans. a multak je mi dobre no viete chcela by som ten navikov. lik uplne vyčist. yo seba nejest ale naviem ako to niekto vydrží neuživat nič no tak ahojte dam si kafe slabé tak ahojte dcera ešte kašle čakam na vodu strieb už som ju objed. bože nech jej už čosi pomože ma tam bacilov stale helika strep. a krčna pov. že to ma každe dieta ale prečo mesiac skoro 2 mesiace kašle no ano sopel neni bola som aj u pani dala sirup ale nič ma echynac. ale na kašel jej pozrem sirup na prir. baze homeo nič nepom .hej bembule čo mate velké deti potradte mete školakov ako ja ale ma 7 davala som aj tea tre do nosa napište hoci čo aj med cibula štava no nič ako by tomu tam v tom hrdle bolo dobre možno aj ta voda ale isto zabere ako pisla rng je protizap....no ahojte

agaven

ahojte paulicia aj ja mam šelest zlu arytmiu a uživam na ukudnen davali napr neurol ... aj v lekarni kupiš persen mne nepomohol a anxiolan ako jedna pisala tak som kupila je drahši aĺe aj lepšie zabere aspon mne inak malo by sa konzultov. s kardiolog čo povie neviem presne čo maš diagn. je ich vela no neviem možno rng vam vic poradí ahoj

bond 2001

Ahojte dobre rano ,ako sa mate ???Dievata mna dnes hrozne boli ten chrbat a strasne ma v nom sklbu nervy a uz ma to nebavi co mi na to zaberie uz si sama sebe leziem na nervy ze som takato nemozna.adka