Úzkosť

katkaxxx

zuzka dakujem ti :) babicka si dufam zvykne.. a pre mna to bude asi najlepsie riesenie. a ty zuzi, co mas nove? necitala som vsetko co ste pisali, postrehla som len problemy s chrbticou..

zuzana12345

katuška môj syn má 19 rokov a hoci je samostatný,neviem si predstaviť že by som na neho nechala takú zodpovednosť akou sú financie.Nemáš to ľahké nechcem ťa ľutovať,lebo to človeku veľmi nepomôže,ale v prvom rade ber ohľad na seba a až potom na druhých.Babička si zvykne keď odídeš a tebe sa určite uľaví.

katkaxxx

tobi ja som mladucka :) mam 19, o 2 mesiace 20. no napriek tomu ze som mladucka, som uz dlhsiu dobu nutena viest zivot dospelych. byvam u babky a zivim sa sama - od rodicov nemam ani korunu. popritom samozrejme robim vysoku.

tobi

KATUSKA, no ja som mala busenie srdca tiez nejak na zakladnej skole, no vtedy nehovorili o uzkosti..chodila som aj ku detskej psichologicke a ta len povedala,ze mam strach zo skoly, a uz ani neviem co este..myslim,ze aj vtedy to uz bola uzkost..ale tak intenzivne to zacalo asi pred viac ako 5 rokmi..ozaj kolko mas rokov?

katkaxxx

ahoj tobi, tak ja na tu hadicku pojdem, povzbudili ste ma. fuha, ty radsej chod znova k lekarovi, lebo mozes toho helicobaktera kludne este mat.. no s tou uzkostou.. no mne sa zacala vyvijat v 12ich a aj viem preco.. takze u mna je to v podstate s nejakymi pauzami 7 rokov :) mrzi ma ze to mam uz tak od mala, ale viem preco to je a to je hlavne. teraz viem ze sa toho mozem postupne zbavovat. ale najprv sa musim dostat do kludneho prostredia, lebo bez toho to nepojde.

tobi

tak tak, katuska urcite uz mas cas na svoj zivot..aby si bola stastna a spokojna..inak to sebapozorovanie milujem..niekedy som sa citila hrozne, ked mi ani moje kamosky neverili,co mi je, proste neverili,ze mozem mat take stavy a ze stale mi nieco je, ze sa pozorujem..bola som doslova zufala a myslela si,ze to mi nikdy nikto neuveri...teda az na jednu osobku, mamka mi verila, len ani ona este vtedy nevedela co mi je a trapila sa preto..ja tu uzkost mam naozaj uz asi 5 a mozno aj viac rokov, len s toho napr. bolo dobre 2 roky bez mrchy..potom sa to vraclo po roku alebo skor..kedy ako..a myslim,ze keby mi nebolo blbo, keby sa mi netocila hlava, keby som sa citila dobre, tak urcite by som sa nepotorovala..a hlavne keby nebolo tj mrchy, tak by sme sa ani jedna nepozorovali..ja si to myslim...

tobi

KATUSKA, ja som tiez bola na hadicku 2-krat,pred 5 rokmi a vtedy mi zistili helika..brala som 3 kombinaciu liekov a potom zas hadicka a zase vysiel ta mi nasadili dalsiu 3 kombinaciu, no a potom som uz nesla vykaslala som sa na to..teraz mam pocit, ze ho mam zasa alebo este stale? nechuti mi jest, stale ma pali zaludok a mam pocit, ze som stale hladna no pritom nie som...tiez sa znovu chystam..neboj ta hadica je nic, mne to nerobilo vtedy ziaden problem...

katkaxxx

dakujem vam, ste mile :) na hadicku teda pojdem, snad to prezijem. Adka, to nie je o tom ci je clovek silna osobnost alebo nie. a co je to vlastne silna osobnost?? byt flegmaticky egoista ktoreho nic netrapi? to je silna osobnost?? podla mna sme silne osobnosti my co sme tu, pretoze sme si toho dost prezili a stale pekne bojujeme a budeme bojovat. Adka a co tak krajsi nick ako bond? :) nieco osobnejsie pripadne nick ADKA? :) to je len navrh ;) a co sa tyka prestahovania - zaciatkom jari ma byt dostavany priatelov byt a on chce aby som k nemu sla byvat, len sa bojim ze co povie babka :( ona nevie prezit ked vobec idem za nim na vrchne poschodie na 15 minut.. tak si neviem predstavit co by povedala keby som s nim sla byvat. nuz ale, mam pocit ze uz je konecne cas aj na MOJE potreby a MOJ pokoj.

zuzana12345

katuška hadičky sa neboj ja som bola 2krát dá sa to zvládnuť ani to netrvá až tak dlho a ty si dosť silná na to aby si zvládla nejakú hadičku.Žalúdok je hrozná sviňa dokáže narobiť veľa zlého. Fakt ti nezávidím tie stresy mala by si porozmýšľať či by nebolo lepšie sa aspoň na čas presťahovať niekde spolu s priateľom.Katuška držkaj sa moja nech sa sem opäť vracia ta stará Katka plná optimizmu

bond 2001

KAtuska aj mne hovoria stale ze sa moc pozorujem ale kazdy nemoze byt tvrdas.Uz ani nikomu nehovorim ze co ma boli lebo uz sa pozeraju na mna ako na debia.A ked som sama vtedy si poplacem viem ze tieto hnusne pocity sposobuju nervy ale neviem sa cez to povzniest nie som silna osobnost.Moja suseda povie no a co ked sa mi hlava toci ,alebo a myslis ze mna neboli chrbtica? Nepozoruj sa tak a uz aj lekar mi to povedal.Tak uz fakt neviem.A ten zaludok aj ja si myslim ze to mas z nervov .A ked pojdes na hadicku tak ta uspia ked chces lebo brat ma helikobaktera tak preto viem.adka