Úzkosť

katkaxxx

juj zuzi, ten tlak vysoky :( inak v akom meste byvas? no tie nozikove story pozname.. su to vsetko blbosti, nevsimat si a prejde :) misko ako sa mas? ozvi sa

adka2001

Zuzi ale zvladas to a to je dolezite a nebyt takychto ludi ako su tu na tejto stranke uz aj ja by som bola niekde na psychiatrii.Mne robili ct hlavy vraj je vsetko v poriadku aj mne bolo stale na odpadnutie a mna len chrbtica ja v nej citim ako tie nervy pracuju uz mi s toho sibe.Ale je to lepsie ako predtym len sa este neviem odhodlat na velke nakupy ist na rodicko proste je vo mne stale este ten strach.Mne sa to zacalo pred 4 mesiacmi takou zaludocnou nervozitou az mi to stahovalo zaludok a trpla mi s toho brada.To ma preslo a voslo to do chrbtice a tam to drzi ,plava podomnou podlaha sklbu ma nervy a chveje sa mi zaludok.Citim ze som to neni ja chcem byt ako volakedy ,ucim sa nevsimat si tieto veci ale strasne je to tazke .

sunie

ahojte babule, tie problemy so zaludkom a hnacky mate urcite zo stresov. ja to mavam tiez hlavne mi byva zle od zaludka na vracanie. minule sa mi do toho este aj zacala tocit hlava a myslela som ze odpadnem a z toho vsetkeho ma nakoniec chytila panika. mala som akurat rokovanie a myslela som ze sa zdvihnem a pojdem na wcko ak by som tam vobec dosla. podarilo sa mi to do konca sice vydrzat ale videli na mne aka som zelena.

zuzana12345

Adka ja keď sa spätne vrátim do svojho života tak to mám minimálne 5rokov ale začala som to vnímať až asi pred 1,5rokom.Už pred tými piatimi rokmi som mala zvýšený tlak ale asi po 3-4mesiacoch to prešlo ale odvtedy som sa už nikdy necítila tak ako predtým.Točievala sa mi hlava zle sa mi dýchalo nedokázala som sa sústrediť,niekedy som mala pocit akoby som pozerala cez nejaký závoj.Myslela som že je to od krčnej chrbtice a tak som chodila na masáže k rôznym liečiteľom naprávali mi celý chrbát a tak to šlo dokola raz lepšie raz horšie ale stále som si myslela že je to tá chrbtica.Až v septembri 2007 ma to totálne zložilo.Niečo som robila na počítači odrazu mi prišlo hrozne zle prešiel mnou smrteľný strach že zomriem a viac si nepamätám len že som mala tlak 220/110.Manžel ma zobral do nemocnice.Poslali ma hneď na CT čo je u nás úzkoprofilové vyšetrenie lenže mi nemohli napichnúť kontrastnú látku lebo mi praskali žili tak mi CT hlavy nespravili.Od vtedy to šlo dolu vodou stále som mala strach zo smrti,tlak na prsiach,zle sa mi dýchalo,alebo som si myslela že sa zadusím.O točení hlavy ani nehovorím.Nechodila som von lebo som sa bála že odpadnem niekde vonku.Bolo to hrozné obdobie žiaden lekár mi nepovedal čo mi je.Na PN som bola 6 týždňov ale keď to bolo stále rovnaké tak som sa pýtala do roboty.Tam mi bolo lepšie keď som sa toľko nepozorovala.Vtedy som aj zistila že keď dostanem ten hrozný strach aj tlak mi hneď vyskočí.Potom ma zas chytilo to že som stála v kuchyni,držala som nožík a bála sa aby som nikomu nič nespravila a vtedy som vlastne zistila že nemôžem byť celkom kompletná.Až keď som našla túto stránku a Katuška,Tánička a Miloš mi vysvetlili že nie som sama s týmto problémom začala som na sebe trochu pracovať.Ale to búšenie srdca,točenie hlavy a zle dýchanie mám stále.

katkaxxx

Adka tak je to veru lepsie :) potom sa aj lepsie priraduju mena a kto je kto :)) skusana - neskusana, nehovorim ze to bolo a je lahke, ale su to skusenosti a tie nas posunu dalej ;) zelam vam vsetkym prijemny vecer, oddychnite si, na to je predsa vikend :)

adka2001

ZUZI ZUZANKA prosim ta povedz mi tebe ako byvalo zle ,lebo ako som citala aj ty mas neurozu teda po novom uzkost.Ja teraz mam pocit ako by mi na hrudi pri krku preskakoval nerv to je taky blby pocit ako by ti vynechalo srdce a to mi hned nastartuje tu chrbticu.

adka2001

KATUSKA tak je to lepsie?JA som mala nik mojho synatora:Jaj moja ty si taka mladucka a uz mozes povedat ze si zivotom skusana zena.Nie je to spravodlive na tomto svete Len teraz si zacala zit auz toho mas akurat.Ale neboj verim a velmi ze to prejde ,a fakt bude lepsie ked sa prestahujes.Mi sme byvali u mojich rodicov 15-rokov a potom sme si postavili dom a odstahovali sa .Bolo to pred4-rokmi a boli to moje najpokojnejsie roky .V tom zmysle ze uz som sa starala len o svoje starosti o svoje problemy a nie o problemy svojej rodiny ale stresu bolo neurekom tak preto som dnes ako som. tak ze sa drz adka

katkaxxx

ono je to vsetko tak hnusne poprepletane ze cloveku je celkovo zle .. ja na sebe pozorujem ze sa mi v poslednej dobe strasne chce spat.. vcera som sla spat o 11tej a rano som sa zobudila o 10tej.. takze som spala peknych 11 hodin :) to sa mi uz davno nestalo. no a teraz je 18.00 a ja by som najradsej do postele sla opat :) a asi aj pojdem - tak o dve hodinky a budem sa v posteli ucit.

zuzana12345

Katuška momentálne je mi fajn až to nechcem zarieknuť ale u mňa sa tiež striedajú tie lepšie dni s horšími ale vždy to nejako zvládnem možno preto že ja som sa nikdy nedostala do to takého "kritického" štádia.Bývalo mi hrozne zle,ale mnohým bolo oveľa horšie.Ta chrbtica ma trápi odkedy mám tieto problémy a vôbec bolievajú ma celé svaly asi to bude tou našou chorobou takže keď mi je veľmi,veľmi zle tak sa tu vysťažujem a hrozne sa mi uľaví,vždy mám pocit ako po poriadnej spovedi hoci na tej som bola naposledy asi keď som mala 10 rokov

tatiana26

Uf, mne je totálne nahovno dnes... nielenže ma ide švihnúť ako mi je zle z virózy, ešte ma aj ataky obchádzajú, som u rodičov, ktorí sú nervózni, no proste zlé. Teraz mi otec kúpil coldrex, mama sa dočítala, že sa to nesmie brať pri ochorení štítnej žlažy, no a ja beriem euthyrox na ňu, tak mi to zakázala užiť, ale ja som to proste vypila a ona ma tak vynervovala, že začínam mať atak z toho, že naozaj kvôli tomu skolabujem, aj keď viem, že je to blbosť, ale moja mama je naozaj taká hysterická, že vynervuje každého