Úzkosť

agaven

terezka ja to mam od 2005 tetania že sodi draslik atd mi chyba po čase srdce blblo už mam pokroč šelest a blbe srdce nevedela so lebo raz bolelo od stredu do prava a potom do sredu do lava až k rabr,že to je srce a v strede boli hlava ale ako pov. skuseny rng to všetko je uskost strach žaludok srdce blbne .. trba telu dat to čo potreb. napiš na rng je prvfekt, pomože odpiše

tereza9

no,ale väčšinou nikoho nebolí na hrudi, teda nie na hrudi, ale srdce,mne je často zle, bolí ma srdce a bojím sa že je to od srdca a nie od úzkosti, tak mi prosím trošku popíšte aké to pri úzkosti je? to mi môže byť tak často zle..aj srdce ma z toho môže bolieť? takú slabosť pri srdci pociťujem, závraty mám často,je mi na zvracanie

tatiana26

TOBI no mne sa zdá, že mi je po tom coldrexe trochu lepšie. Čítaj si na všetkom príbalové letáky, ale v podstate neviem o ničom, čo sa s AD vyslovene nesmie brať

tereza9

Dobrý večer, vidím, že vás tu je veľa s úzkjosťou, ja ani neviem, či tu patrím, ale lekár vravel, že trpím úzkosťou, je mi stále zle, ťažko sa mi dýcha, mám bolesti na hrudi, a najviac ma bolí srdce, má tu niekt tiež problém s bolesťami srdca? lebo väčšinou tu čítam, že vám je zle od žalúdka, alebo že vás bolí chrbát
a inak ako zaberajú AD???-niesú veľmi škodlivé??????? upravil sa vám po nich stav?

agaven

moja katuška hrdlo ti nastriekaju že ti strpne a daju hadicu a pekne budeš dychat chod tam ja mala bacila zapal a ked to budeš odklad.tak budeš častej. vracat a zle aj čaj vodu všetko neni to hrozne a adka liečkaj sa tu nič nelieta len dcera ale to ma dlho manžej je ok bože mat jeho kožu 6 rok. nebol u dok raz za rok dost nadchu to je dobre ja viem ved je živit. rodin. no ja som hipoch. v rodine ale iank faj mama moja ma chape aj kamarad. tak to je faj pre mna tak ahojte

sunie

nie si sama komu je na houby, ja este mimo tohoto tu musim riesit aj plucne chlamydie co mi zistili pred mesiacom. uz 3.mesiac som s mensimi prestavkami vkuse chora, stale sa dusim, mam teplotu, boli ma hrdlo...uz ma to zacina dost brat aj psychicky, som z toho vycerpana. a samozrejme musim chodit normalne do prace, sakra aj s hnusnou chorobou.....

tobi

tak ja som sa prave okupala s tobim..a je mi mizerne, citim sa hrozne a najhorsie je, ze ma pali, stekli na prieduskach a som s toho na nervy..TATIANKA26 vidim,ze aj ty sa mas na h....ja si tiez idem zaliat coldrex..neviete nahodou co este mozem ..bratt pri AD ?mam aj bioparox atb v spreji, to mi dala lekarka pred tyzdnom, uz vtedy mi vravela,ze mam zapalene hrdlo..uff dufam,ze ma nebude to hrdlo boliet viac..lebo mam s toho husiu kozu, od kedy mi dali vonu krcne mandle..to boli ine bolestiii