Úzkosť

polinkaaaa

ahoj leucka9...ako sa máš??? čítala som,,ako ti je zle, ako ťa trápi srdiečko, ja mám ten istý problém...stále ma bolí srdce, pichá ma..a tiež mi často rýchlo bije...a z ničoho nič mi príde zle

tereza9

ahoj tatiana26-ďakujem, že si napísala, prosím ťa napíš mi viac o tvojich príznakoch,berieš aj AD? ja beriem už tretí deň, ale nakoľko mám prolaps chlopne bojím sa, a po začatí užívania AD ma viac bolí srdce, cítim tam akúsi slabosť-tak sa bojím, myslela som, že po AD mi bude okik

tereza9

ahoj agaven,adka2001 a zuzanka65,ďakujem za odpísanie, čítala som aj to, čo si mi zuzanka65 odporučila, viete, ja sa veľmi bojím, lebo tu na fore väčšinou každý píše, že sa cíti zle, že mu zviera žalúdok, ale nikto tu nepíše, že ho bolí srdce, že ma slabosť pri srdci, srdce mi vyšetrili-mám prolaps chlopne-tu niekde som čítala, že to tiež niekto má, a preto sa bojím, že tu slabosť a bolesti pri srdci mám z toho prolapsu a niečo sa mi stane, kočky aj vám je niekedy fakt zle od srdca??? bolí vás pri srdci? a môžem užívať AD keď mám ten prolaps, lebo sa bojím, že AD uškodia srdcu...,,inak užívam AD tretí deň a je mi po nich zle..aj to pri tom srdci má viac bolí okdedy som začala brať AD-myslíte, že je to normálne?keď beriem AD,,,a cítim väčšiu bolesť a slabosť pri srdci?

lucka

AHOJ TATIANKA,dakujem Ti velmi krasne,ze si mi odpovedala...a za tvoje vsetky rady..pokusim sa to riesit aj takto,no pre moj pokoj pojdem len predsa aj za tym kardiologom...nech je istota,ze so srdcom to nic nie je...celu noc som nespala,som z toho uz riadne vystrasena a unavena-netrva to jeden den.Kiez by take hrozne veci neexistovali...Dakujem este raz velmi pekne,si velmi zlata:))krasnu nedelu Ti prajem a drz sa aj ty...

tatiana26

Ahojte, mne teda ten coldrex tiež nepomohol TOBI, dnes mi je rovnako na figu, tak si dám radšej paralen a ostanem v postieľke, nech môžem zajtra fičať do práce... LUCKA no určite je to úzkosť, nič vážne sa ti nestane. Dobré by bolo skúsiť prísť na to, čo bolo spúšťačom tvojich stavov, či si mala nejaké psychicky náročné obdobie...nemusí to byť priamo teraz, mohlo to byť aj pred rokom a úzkosť sa hromadila a hromadila, až prepukla... potom skús večer cvičiť, najlepšie jogu a užívaj magnézium, vždy, keď ti to začne, tak si fukni jedno šumivé magnézko, ale aspoň 300mg nech má. Potom si môžeš kúpiť niečo prírodné na upokojenie, dajme tomu persen alebo nejaké homeopatikum a piť čas z medovky alebo materinu dúšku alebo nechtík lekársky. Iste by som to neriešila hneď lekármi, lebo sa dostaneš do kolotoča vyšetrení a aj tak ti nič nezistia, iba spoznáš všetkých lekárov v kraji :) Takže skúšaj niečo takéto, baby ti možno ešte aj niečo iné poradia, chodievaj sem, trochu si to tu čítaj, možno sa poinšpiruješ...

lucka

AHOJTE,ked tu citam tie vase pribehy,tak som sa tu aj ja nasla...Mam 23 rokov a takmer kazdy duhy den a skor vecer mam pocity,akoby som sa dusila,srdce mi busi na vsetky strany a chce sa mi vracat.tRVA TO UZ ASI 2 MESIACE.je to strasnee.Stale mam strach, aby sa mi nestalo este nieco horsie...Myslite,ze je to uzkost?Prosim,poradte mi,ako vlastne postupovat...mam vyhladat odbornika?Dakujem za rady...Lucka

tobi

tatianka, mne po tom coldrexe neni moc lepsie..no uvidim co bude zajtra..ja som si zapila AD a idem tiez hajat..prajem dobru nocku a krasnucke snicky..katka