Úzkosť

lenccok

ahojte dievcata, bola uz niektora z vas na RTG chrbtice, ja som mala ist a ta zenska ma odbila, ze mozem ist len ked budem mat menzes, ze nato treba dbat? nechapem

tereza9

no..a neviem, čo robiť....či sa na tie AD vykašľať keď mi je tak nanič..alebo čakať ďalej..ja sa bojím, že ublížia nejako srdiečku

tobi

Tereza, ja beriem AD asi tyzden..ale ja som ich uz brala pred rokom..no ja som nemala ziadne neziaduce ucinky, ja mam pocit, ze mi zacali dobre zaberat..vies ja uz som tie iste brala tak mi ich lekar dal znovu kedze mi nerobili zle..ale to co pises tu pred par dnami pisala FIDORKA, tiez mala take stavy ako ty..

tereza9

pre tatianu26.....a prečo si to mala komplikovanejšie s AD???
a pre tobi...ahoj.....ako dlho berieš tie AD...už som akosi zabudla,,,,,a mala si tiež nežiadúce účinky...,,bolo ti zo začiatku zle???? inak tie nevoľnosti čo mám...to je hrúza....a najmä ak ma tak bolí okolo srdca.....tu o tom nikto nepíše len ja......tak sa nehnevajte...

tobi

Tatianka26 ja mam srdiecko v poriadku a tych priznakov, co si popisala mam aj ja..su neprijemne a hlavne ked som si donedavna myslela, ze mi vazne nieco je, neverila som, ze sa takto mozem citit "len" z uzkosti a bolo mi horsie,lebo som si ksdeco namyslala..az vy ste mi pomohli pochopit, ze je to ta uzkost a ze nie som nejak vazne chora.. a ja utekam zapit AD lebo som normalne zabudla..

tobi

aahoojte.tak ako sa mate? TATIANKA mne je tiez na figu, uz som si paralen dala aj vcera a teraz si idem vypit coldrex...ale mna hroozne boli hrdlo..a LUCKA, ano to mas uzkost, aj mne tak bolo a zacinalo to na zaciatku najma v noci a srdiecko som si tiez dala vysetrit..vsetko mam v poriadku, akurat mi trosku rychlejsie bije..ale to ma asi viac uzkostlivych..

tatiana26

tak sa poraď s tým kto ti ich predpísal, ja ti naozaj neviem povedať, či to je normálne... ja som to mala s AD trochu komplikovanejšie, ale vedľajšie účinky som nemala

tereza9

tatiana26,a podľa teba je normálne keď ma teraz viac bolí okolo srdca od kedy beriem AD-čka??? myslíš, že mi nemôžu ublížiť? aj celkovo sa cítim akosi čudne, je mi divne od tých AD, beriem ich pár dní,aj tebe tak bolo keď si s nimi začínala??

tatiana26

LUCKA jasné, skoč aj za kardiológom, aby ťa upokojil. Dievčatá opakujem znovu a znovu, aj ja mám šelest a prolaps mitrálnej chlopne, nie je to žiadna vážna a život ohrozujúca diagnóza. Zvýšený tlak a problémy so srdcom sú jedny z hlavných príznakov úzkosti u mnohých ľudí. Ja tieto ako hlavné nemám, ale mám kopu iných:) slabosť, trasenie, vnútorné chvenie, pocit na odpadnutie, točenie hlavy, oblievanie horúčavou, derealizácia, hrča v krku, pocit dusenia sa, neschopnosti sa nadýchnúť atď atď...