Úzkosť

monik9

boze zasemusim ist k doktorke,potrebujem potvrdenie do novej prace....co ta zase na mna vymysli,iste ma zase posle k psychiatrovi,zachvilu tam budem ako doma aj za chripku ma tam posle....

katkaxxx

silvinciatko, adka, monika, nebojte my to zvladneme ;) myslim si ze najhorsie mame za sebou - ked sme este nevedeli co nam je atd - teraz to uz vieme, mame lieky/terapie/pozitivne myslenie/sport atd atd a s ich pomocou to musime zvladnut. :)

monik9

pohoda klidek tabacek,na to si vzdy spomeniem ked ma prepada uzkost ale musim povedat ze uz mam len poslednych 6 tabletiek....a potom sa uvidi....co s nami urobi jarna unava,hm.....

adka 2001

Katuska v tomto mas uplnu pravdu cim sa clovek viac pozoruje tak tim je to horsie.Ja som tiez ten tip cloveka a aj preto som teraz v takom stave v akom som teraz .

katkaxxx

je to take jednoduche :) a preto si to netreba komplikovat a odnaucit sa staremu zmyslaniu :) ja viem ze to nie je lahke, sama to uplne neviem, teda skoro vobec ale ja to raz vsetko zmenim! :))

silvinciatko

katak mas pravdu, len keby to bolo take jednoduche nevsimat si co nas trapi tak by ziadna uzkost ani nic podobne neexistovalo....ja ani neviem ci uzkost mam alebo nie....len mi niekedy nie je dobre....uz to neriesim...

monik9

s tou pamatou to sa aj mne stava ze si neviem spomenut co som vcera jedla...ale s tym maju aj zdraví ludia problem,zatial si pamatam dolezite veci tak to nejako neriesim....Marianna mala celkom pekne vysvecko,sikovne dievca,inak cakame na vyjadrenie uradov.Vcera som bola zaplatit zalohu na dovolenku,jaj teplucko a more....Noo mne by foter dal ze stolicky na vysvecku,ale priznam sa mala som na gympli,ale niepreto zeby som bola blba ale nechcelo sa mi tam chodit a nie ze este sa aj ucit,no puberta.....

katkaxxx

tak nejak to bude.. a netreba seba a svoje telo tak prilis vazne brat.. mne raz terapeut toto vysvetloval.. ze aki sme rozni ludia.. napr nejake pichanie v boku ked si vezmes.. niekoho ked pichne v boku ani si to nevsimne a hned na to zabudne, no niekto je tak citlivi ze na to nevie zabudnut, pozoruje to, caka kedy to pride znova, boji sa co to moze byt. vysledok je ten ze tomu prvemu cloveku to hned prejde a tomu druhemu sa to vracia a ten clovek nevie co s tym.. je to jednoduchy priklad a netreba si zamienat lahkovaznost s "nepozorovanim sa", ale v principe to funguje si myslim

silvinciatko

neviem z coho to mam, ale iste je ze s mojou pamatou to neni co byvalo...pozitivne je, ze mam dni ke dje to ok, ale aj dni ked som uplne vytreta :)
Ale v mojom okoli si to vsim casto aj u inyhc ludi, taku urcitu vypatlanost, zabudnu zamknut auto, alebo zabudnu prinies tnieco co slubili a pod.
A to sumenie do blba sa mne nestavalo....asi prilis myslim na to co by som chcela a nemam a mozno aj tym to je....zasnivam sa a nesustredim sa na to na co mam :)