Úzkosť

katkaxxx

no ale pozor treba rozlisovat cumenie do blba a problemy s pamatou.. totiz porucha pamate je jeden z priznakov uzkosti, nie vsak cumenie do blba. ja problemy s pamatou mam odkedy mam uzkost, to je fakt, casto sa mi stane ze si neviem spomenut co som robila vcera a podobne.. co je divne a nie celkom standardne ale sucast uzkosti.. neviem ci aj ostatne baby to takto maju, ale ja ano.. co sa tyka toho cumenia do blba, to mam v rovnakej miere v akej som to mavala aj predtym

silvinciatko

ja viem Katka, ale ja som taka nebola....vzdy som robila 10 veci naraz, pamatala som si co som jedla 2 mesiace dozadu a toto sa mi nestavalo vobec :) teraz cumim do blba a obrazne povedane si nepamatam co som mala vecra na obed :)

katkaxxx

silvi, myslim, ze je to az abnormalne normalne :D jasne ze to je normalne, ved to sa bezne stava.. ked je clovek unaveny, vycerpany, teda tazsie sa sustredi alebo mu proste lieta mysel hore dolu.

silvinciatko

mna to len tak napadlo....
lebo sa viacejkrat pristihnem ze cumim do blba s nepocuvam co mi niekto hovori....potom sa zbadam a ani netusim co mi ten clovek hovoril, lebo som ho vobec nepocuvala...ja si myslim ze je to nesustredenostou alebo cim :)
alebo si citam nieco na PC alebo knizku a pristihnem sa ze ani neviem co citam ak vobec este citam a necumim len tak na to...ale ja vtedy rozmyslam co som prezila v ten den alebo nad niecim co ma zaujalo a vtedy nevnimam okolie....len pa prekvapuje, ze sa dokazem sustredit na nieco na co myslim tak, ze prestanem vnimat svoje okolie :)
Myslite si ze je to normalne?

katkaxxx

ah baby co to zase vymyslate za hluposti :) jasne ze sa to stane cloveku, myslim ze kazdemu z nas. ja som citala ze to byva sprievodnym znakom schizofrenie ale v inej forme, nie toto co mate na mysli vy.. taky clovek sa proste zasekne ako solny stlp, cumi do blba dlho a nevnima nic naokolo, proste akoby bol v inom svete.. netreba sa tolko pozorovat :)

silvinciatko

ahojte :)
davno som tu nebola.....prajem csetkym prijemny dnik a nech sa Vam dari :)
Dnes som pocula, ze ked ma niekto psychicku poruchu tak sa mu stane, ze casto cumi len tak do blba...
nestava sa vam ze sa zapozerate len tak pred seba nevnimate okolie a nepocuvate ludi okolo seba?

tati

ahojte!ja uz sa zacinam citit trapne na tej hypnoze.pokazde sa mu tam rozplacem:-)uz ma pre mna aj zrkadielko na rozmazane oci od maskary...ja este stale neviem prekonat tu bolest z minuleho vztahu.este stale ho za to vsetko neznasam a hnevam sa sama na seba,ze som bola taka hlupana a nic nepovedala!teraz by som ho najradsej dobre prefackala a poslala liecit namiesto mna!

adka 2001

AHOJ TOBI ja sa mam na prd tiez mam tyzden pred menzesom tak ma vsetko boli a som nevozna ako pes.A uz dosiel synator domov a mame o dve stolicky viac v dome .To je horor z prirodopisu a z dejepisu to nechapem .A este mi povie ze on neni na vedy ze on bude aj tak policajt tak naco mu to bude .No asi tu bude zaracha ako hrom.

tobi

ahojte,ako sa dnes mate? vidim,ze povacsina na prd..asi tak ako ja, dnes ma dost boli hlava..no pocasie je o nicom..u nas nesnezi, ale kosa riadna..naozaj je to tu v poslednej dobe prazdne...TATI, ako sa mas? TANI ty ako? a ADKA?