Úzkosť

tatiana26

No nech sa páči, TOBI tak máš recept...keď nebude spať poobede, alebo bude spať poobede máličko, tak ti večer zaspí. Ja sa vždy hrozne teším, keď sa ostrihám, mne rastú vlasy taaaak rýchlo, že až... Zajtra ti držím palce, ale nie, aby si nedostala atak, ale aby si zvládla každú situáciu...aj atak, ak príde...

tobi

juuj, viete co sa nam teraz stalo? Tobi prave zaspal a to sa len tak nevidiii..ale to bude tym,ze dnes na obed vobec nespal..no dufajme, ze bude spinkat do rana..

adka2001

Zuzanka ahoj moja a ja ze kde si?No fantazia ten tlak.No mas v tej praci poriadny stres a potom si mozes vsugerovat ze ti je dobre je ti to tak na prd.Tak teraz oddychuj a bude dobre

tobi

noo, u maleho to stalo za to je zlatunky, no ja to trosku lutujem...mala som uz vlasy po plecia, a teraz som si dala skratit, taky kratsi na pol krku a sofinou..no sak dorastu, nie? ale ja neviem preco, stale ked sa ostriham, tak mi je to potom luto..

tobi

TANICKA, uz som v pohodke, ty ma dokazes ukludnit, naozaj..aspon viem,ze niesom s tou zrenickou sama..zajtra sa chystam s tobinom vonku..tak mi drz pakce, aby ziaden atak animalinky neprisiel..dnes sme sa boli strihat, toolko sme plackali, ale stalo to zato...

agaven

je to tažke ale klud lžkaj si aj televizor pokukaj knihu alebo susedu si zavolaj na čajik moje ja tak grcam že oči mam ja angorak tak ani čaj dala som si fatru a idem spat ja to kašlem a zima a teplo mi je no moje ahojko napišem a ak nie tak čitat budem no pa pa moje

tatiana26

Tobi prosím ťa rozhodne sa už nestresuj... ja som prišla raz v ataku na pohotovosť - prvý a posledný krát a jediné, čo pán doktor poriešil bolo, že mi povedal o tej zreničke a vydesil ma ešte viac...

tobi

ja som si aj preto namyslala,ze ma casto boli lavy spanok, neboli ma hlava..len ten spanok na boku..a aj to lave oko ma tu zrenicku vacsiu..no uz nestresujem..uz sa nebudem stresovat..no nie?

tobi

TANI, dakujem, trocha som sa ukludnila...len vies,priatel s tym zacal..s tou nehodou a ja blba som si robila starosti..a vlastne neverim, zeby sa to po tolkych rokoch prejavilo, takze pochybujem, ze je to od toho...tebe na to prisli tiez lekari, ze mas tu zrenicku vacsiu? ze ta chceli skumat,aj si bola na nejakom vysetreni?

zuzana12345

Tanička keď to sa ani nedá,normálne som si musela dať lexaurin,srdce mi skáče až v krku,ale zajtra až mi bude lepšie pôjdem si niečo kúpiť pre radosť hocijakú blbosť to mi vždy zlepší náladu.No už mi dávno takto blbo nebolo.To je živý dôkaz toho že je to na celý život.Môžem ja do prčic pozitívne myslieť a hovoriť si aká som silná a zdravá.Príde zopár takýchto dní a úplne ťa to odpáli