Úzkosť

adka2001

DNes sa rozdava vysvedcenie moj synator skonstatoval hned rano ze uz aj pocasie sa pokazilo kvoli tomu.Tak uvidime uz by zachvilu mal byt doma !!!

monik9

caute,kurnik zase citim ze na mna nieco lezie.......inak u nas je chripkova epidemia jak slak.......Idem napadnut grilovane kura....Inak pocasko je o nicom.....

katkaxxx

Vitaj Milos :) pravdu mas ;)) baby co sa stazujete na pocasie? ved je uplne krasne :) kopec snehu :)) teda aspon v BA, neviem ako je inde :) mna dnes caka kopec ucenia a podvecer pracovny pohovor, tak idem makat :)) pekny den

agaven

aj tu je zamračene som rada že rng je tu pri nas a pomaha nam ja včera hrozne aj hylak som si dala a zaspala krče v bruch ale mam srieb. vodu a davam si ju tak ma neprehana len krče ale je to lepšie ako včera dcera dobre daka bohu no konečne nekašle a nesopli ale budem jej davat strieb. vodu koloidnu aj sebe a viac vit.c som rada že aj vam je lepšie no sneh je dolu budeme už len bledule a snežien. pozerat po zahradkách no ahojte

tatiana26

Ahoj Adka, asi je všetký na prd v takomto počku :) alebo im je tak dobre, že nemajú potrebu sem ísť... U nás je tiež otrasne, to je teraz všade

tatiana26

Dobré ránko, dnes idem do práce na 11-tu, roztomilé :) Tobi včera som sa k tomu vysávaniu ani nedostala z časových dôvodov...ale zacvičiť som si bola, paráda.

tobi

inak, ja som sa az teraz dostala k netu, lebo sme dnes mali navstevu, bola moja dobra kamoska, ktoru mam velmi rada a mame rovnako stare deticky..prisli k nam, lebo priatel mal narodeniny este 5 -teho, ale az teraz sme sa dostali k oslave..vy ako? TANI, vidim,ze ty si sa nejako dala na vysavanie, vcera si vysavala, dnes..ale ked sa to vezme, ja som vysavala v sobotu, aj dnes...

tobi

TATI, som rada, ze sa citis dobre..mozno keby sa u nas dasli tie hypnozy robit..mozno by mi to tiez pomohlo...no u nas sa asi nerobia, ale je to zaujimave..

tatiana26

Ahojky, tak ja dnes napriek tomu fest zamračenému a nepríjemnému počasiu celkom dobre...teraz som prišla domov a periem a vysávam a upratujem a potom idem cvičiť pilates. Také mám plné dni.. :)