Úzkosť

tati

to s tymi chorobami musim priznat aj ja.pred tym nez nastupila uzkost som mala obdobie kedy som sa abnormalne sledovala a kazdy den som objavila novu zakernu chorobu...a tak som bola u ocneho,usneho,zubara,endokrinologa,gastre a samozrejme pravidelne u obvodneho lekara a vsetky vysledky boli vynikajuce,takze som dostala odporucenie na psychiatra,co ma velmi urazilo:-)pretoze som si skutocne myslela,ze som chora...v tom momente ako som sa rozisla s priatelom vsetky choroby zmizli zazrakom.ja dokonca ani chripku nemam ako je rok dlhy!jedine co zostalo je uzkost....

tatiana26

ADKA to porekadlo som v živote nepočula... ja už choroby nevyhľadávam, ale kedysi mi tiež tak šibalo a do dvoch dní som zaručene mala príznaky každej choroby, o ktorej som čítala...

adka2001

No musela som sa sem prist ukludnit.Poznate to porekadlo ze nech ta ban boh potresta zlym susedom no mna tresta!!!!Ja mam taku slahnutu susedu ze az je chovatelkou vselicoho a odnesie si to moja zahrada .Roztrhne ma.

monik9

baby s tym netom je to pravda,clovek je potom jak hypochonder,hned si namysla a porovnava sa.....preto sem uz nechodim az tak casto.....
tu nesnezi ale je sychravo,blato,bééééé

adka 2001

Jaj Katuska moja ale to ide hrozne pomaly.Minule som objavila jednu stranku kde jedna baba pise o svojich problemoch ma ich toho neurekom a tie iste ako mi .Tak som ju prosila nech sa mi ozve ved uz nebola na nete asi rok.Teraz sa mi ozvala ze uz je v poriadku a tieproblemy mala z toho ze sa az moc pozorovala chodila po nete a mala hadam vsetky choroby nakoniec jej priatel aj net zakazal.Tak baby to sebapozorovanie len sa to naucit si to nevsimat ale je to tazke.

tatiana26

KATKA že snehu...tu ani chýru ani slychu...mne takéto počasie vadí kvôli tlaku, tebe nie? Ale však zvládam to, nesťažujem sa, dobre mi je :)

tatiana26

Ahojky, ale Tobi, čoby sme sa mali všetci na prd, dobre sa máme :) Síííce som si dnes dala neurol, ale som si to zas vyrobila sama...no nebudem to tu rozvádzať... S tou pamäťou to aj mne sa niekedy stane, ale v takej forme, že s niekým napr. telefonujem alebo sa rozprávam, som totálne v zápale debaty a na chvíľu prestanem vnímať a zrazu som úplne z kontextu a hovorím xi "preboha, čo ten človek hovorí? on čaká, že niečo poviem, ale čo, keď ja neviem o čom je reč...a čo by som mala povedať?" toto trvá niekoľko sekúnd, potom sa zase vrátim do deja... Včera som volala s Alexom a sa mi to stalo, akože brutááálna haluz