Úzkosť

neriea

a potom povedala veci ktore som jej povedala osamote cloveku ktory tam bol so mnou a ja som nechcela aby to ten clovek pocul. nie je to tak ze to co poviem jej ona nemoze hovorit? preco namna tak nahucala...nechapem to. je mi strasne zle. uz nevladzem. obvinila ma aka som. ale ja si to nevymyslam. neviem ako sa mam v tych vycitkach vyznat.

neriea

co je to za lekarku ked na man strasne nahuci ked mi je zle....moze sa to vobec? bola som z toho potom tyzden v soku. strasne som nadavala...a to ja nikdy nerobim...a bala som sa. a vsetko boo uplne inak...

neriea

dobry den, ja mam hrozne depresie, beriem aj lieky, ale nejak stale to pokracuje, snazim sa aj ja sama, ale vzdy je to znova spat. a ja strasne zavidim tym co sa mozu tesit zo zivota a uzivat si ho. lebo mne je samej strasne smutno. doktorka mi minule strasne vinadala. je mi hrozne, hlavne ked vidim ako si moj byvaly uziva zivota a ja sa trapim, a ako si moj dalsi byvaly uziva s druhou babou a ja som sama a je mi smutno.mam uz hrozne zle myslienky. som na tom zle. snazim sa z toho vymotat ale neviem ako. je mi nanic. som na seba prisna ako na mna nahucala doktorka, potom mi je este horsie a cele sa mi to v hlave tak popletie a obrati na to , ze akurat som strasne zla a to som ja nikdy nebyvala. dokonca som uplne agresivan voci ostatnym. bojim sa ze je to stale hrosie a horsie. aj je. doktorka ma chcela poslat do nemocnice na hospitalizaciu, az sa toho bojim, ale ja tam nepojdem, lebo by ma to uplne znicilo. niekedy mam ale pocti ze uz tam naozaj patrim. mozno mam len zlu lekarku ja neviem. je mi zle. a smutno. neviem zvladat tu moju hlavu sama. je moc zlozita.

tati

tani,neviem kolko ta kniha stala,bol to vianocny darcek:-)mne osobne sa velmi paci a su tam fotky,pohyb za pohybom,hoci na zaciatku je fakt tazke rozumiet co vlastne od teba chcu:-)ja si ten autogenny trening pamatam takto,ale ruku do ohna za to samozrejme nepolozim,pretoze mne to ukazal jeden psycholog na praxi a to bolo niekolko rokov dozadu:-)

tobi

jojoj,TANI,tak to sa moj priatel velmi nepotesi, lebo v posledny rok toho sexu az tak vela zas nebolo..koli mojim stavom, placom, noo mozno u mna sa to obrati...ozaj aky si mala dnes den?