Úzkosť

monika99

caute...agaven ty si sa vzila do toho vestenia na druhej teme,moje taroty pekne oddychuju......
My sme mali skvely vikend,len kratky bol.
V robote pohoda len akurat ze snizi dokola co nie je moc dobre kedze takmer kazdy den najazdim aj 5OOkm
Na buduci tyzden idem do jednej organizacie kde sa zaoberaju pestunskou starostlivostou,pytali sa ma ci by som s niminechcela spolupracovat na nejakom projekte.....tak pojdem......
pre decka chystame rafting na jun....
co sa uzkosti tyka tak dneska ma palilo na hrudi ale uz ataky nemam

agaven

katka ano prave ked sa bojim vytahu tak ma tam nechaju aj dve hodiny až kym prestanem s tou fobiou ahojko zlaticka včera mi bolo zle v noci aj magnesko som si dala dne pisem s derou aj varim periem a odpisujem na inej teme inak faj učim sa s dcerou ale no ide to ahojko ozvem sa ide nam to ahojte

katkaxxx

silvi neviem co viedlo "pani" psychiatricku k tomu aby sa takto vyjadrila. z terapie a z literatury k danej teme viem ze plati pravy opak. aspon vidis ake dolezite je natrafit na spravneho cloveka

silvinciatko

minule som tu citala prispevok, ze uzkost a podobne probelmy by sa nemali potlacat, ale prezit si ich, ze tak sa ich najlahsie zbavime....
a dnes som citala vyjadrenie Zdeny Grešovej - spychiatricky ze :

Existuje pri fóbiách účinná pomoc?

Samozrejme, najlepšia je však tá, že sa vyhnete veciam, ktoré spôsobujú problém. Ak sa niekto bojí zavretia do skrine, nemusí do nej liezť, kto sa bojí výšok, nech do nich nechodí, pavúky tiež nestriehnu na každom kroku, stačí pravidelne upratovať.

tati

dobre ranko,je tu niekto?ja s opat necitim dobre a samozrejme neviem s cim to suvisi a najma ako sa toho dostat...mna uz to vazne nebavi,som z toho taka unavena...ako tobi povedala,vzdy ked je uz konecne dobre,tak to ta mrcha pokazi!

tobi

TATINKA, ja som tiez chytila vcera paradny zachvat, taaak ma palilo na hrudi a to som sla s priatelom autom,no myslela som,ze zomriem,hrozny atak som mala,taktiez som plakala,ze uz mam toho dost a preco to zase prislo,preco mi to nici zivot, preco to nici mna...dufam,ze AD uz budu zaberat, uz by aj mohli...

tati

ahoj tobi:-)neboj,urcite to nebude otras mozgu!ja uz idem spinkat,dala som si magnezium a ako obvykle vypila caj na nervy...asi si uz zacnem zvykat na taketo luxusne pochutiny:-(dobru noc!