Úzkosť

tati

inak ja sa musim pochvalit k velkemu uspechu!vcera som spala uplne sama...popravde,zobrala som si k sebe velkeho plysoveho medveda,ale inak tu nikto nebol a ziadne prisery sa nekonali!!!!som na seba velmi hrda,lebo tento dom je v noci skutocne strasidelny:-)

tati

ahoj tobi!ja by som tomu velmi neverila a dufala,ze sa to da vyliecit...mna ta predstava,ze navzdy budem musiet bojovat s tym zvlastnym pocitom v zaludku vazne desi.nedodazem si predstavit,ze takto mam fungovat dalsich 40-50 rokov....radsej budem verit,ze jedneho dna to zmizne:-)

misiak

tati mozno som si nasiel lepsiu spolocnost,ale to neznamena ze zabudnem na kamaratov :)
ako by som mohol zabudnut na ludi ktorych mam rad?
da sa to?
dal som si pauzicku od netu na chvilu ale vratil som sa :)

tobi

ahoj TATI tak ja som tiez donedavna dufala,ze tie zle dni uz proste nepridu...ale v poslednej dobe sa mi zda,ze ich je viac...a to beriem AD no len dufam,ze uz zacnu pomalinky zaberat...ja som sa psychiatricky pytala ci sa to da vyliecit a ona ze to je tazka otazka..povedala,ze ak k nej pride clovek,ktory tym trpi pol roka,ze ma sancu sa vyliecit, ale v mojom pripade je to uz stare ma to korene kdesi v detstve..a potom to co sa mi satlo v 18-tke vsetko to spolu suvisi a ze u mna je mensia pravdepodobnost,ze sa s tho uplne dostanem...ADKA este som tu lekarku nekontaktovala, no zajtra sa tam kuknem...