Úzkosť

adka000

Ahojte baby ako vam je dnes ?Mne na figu boli ma hlava a chrbtica ani nehovorim.A uz ma to nebavi ,mozno zue uz to robi aj toto pocasie stale alebo uz neviem.Bude uz volakedy aj dobre asi nie koho ta mrcha drzi tak tazko ho pusti.

monika99

a inak ako zvladas PP agaven,uz je to lepsie,ty beries aj nejake lieky na to??ako tak citam tak sa pohorsilo viacerym,mne chvala bohu sa ovela polepsilo......ale od juna uz bolo na case

monika99

to nic ageven,uz sme si to dostatocne vysvetlili,bohuzial sa s tebou stretnut nemozem nakolko zijem v zahranici a na slovensko nechodievam.Mala som teraz chvilu cas tak aj ja som som si pokukala zopar tem....Ano aj mne sa nejako zda ze uz sa tu nepise tak casto ako predtym....Tiez uz cakam jar ale kedze zijem v severnom state tak sa este nacakam

agaven

tak prepac zle som ta pochopila ze ti stoja karty ako krby som ti ksefty brala ty si s detmi to je krasne od teba ty a najdu tie deticky aj nejaku tu rodinu aspon niektore ja im to prajem skoda že niktore deti tak museli dopadnut ale tie teti z domovoch su velmi dobre a uprimne a to je u nich moc krasne ahoj ved ja som tu stele okrem tej druhej teme a citam aj ine temy ahoj pekny den a sme tu len my či čo asi ahojko

monika99

agaven ale nechapem ze preco pises ze som si nieco zobrala,ja som si nikdy nic nezobrala pretoze uz som pisala ze to mam ako hobby a len pre blizkych zmamych vestim,ani malickost som nevzala a nie to ze peniaze.Ja som rada ze aj ty sa tomu venujes a pomahas ludom,to je v poriadku.Ja pomaham teraz inak,venujem sa detskemu domovu,organizacii co pomaha najst vhodne rodiny pre deti a spolupracujem na roznych projektoch pre decka-vylety,sutaze a podobne.....

agaven

sorac monik ale aj ty si ma nahnevala ale otaska na roviny ked si davnejsie vetila ze si si zobrala aj malickost za vykad kariet nic v zlom ja by som to brala ved som vylozila a co a kolo daju alebo co no a co ale ja domov nepustim nikoho len rodinu vie si predstavit tu tradu tych ludi čo by tu stali pri mne a moja rodima to asi nie ale mama viac casu ako ty mas pravdu som doma tk ahoj vies a prepac ahojko monike ---------

monika99

ahojky,no nechodim sem uz tak casto,nejako mi to casovo uz nevychadza ale na druhej strane to znamena ze som ok a venujem sa praci,ked som bola chora tak som tu presedela aj pol dna.....Mam sa po zdravotnej stranke dobre,takze aj vam ostatnym prajem aby ste s tou pliagou zvitazili,mna mate ako zivy dokaz ze to ide!!!!!
Agaven ano pisat mozes na tej druhej teme to ti neberiem ale nikoho neosocuj z brania penazi,to ma dost uraza!!!!

agaven

tati ja tu knihu mam je krasana molij svoj zivot louise l. hayova obrazok ruka a motyl este som ju nedocitala ale pene pisana aj dost velka pravda ale ked ma chiti depka aj knihy litaju ahojko držte sa