Úzkosť

zuzana12345

Maťko,ani z minulosti?Môže to byť aj vyčerpanosť predpokladám že ešte asi nematuruješ,takže to ťa asi netrápi a čo strach zo školy aké máš pocity pred písomkami a podobne.Možno si to nepripúšťaš ale v podvedomí máš z toho strach

agaven

ahojko ako sa mate ja zatial dobre upratala som aj pradlo zlozila napapali sme sa moje zlatko malovalo aj film som pozrela pri pradle

zuzana12345

Maťko mal si v poslednej dobe nejaké psychické vypätie,trebars v škole,alebo v rodine?Možno ťa niečo trápi už dlhšie a nevieš si s tým poradiť,dusíš to vsebe.To všetko môže byť psychika,len si dosť mladučký chlapec.Skús napísať niečo podrobnejšie možno sa ti tu pokusíme poradiť.Myslím podrobnejšie čo ťa trápi.

martin225

obry den. Mam 17 rokov a uz asi 3 den pocitujem ako keby som to nebol ja. Ako vsetko co robim bol len film na ktory sa pozeram. Je to hrozne vydrzat to cely den v skole alebo doma:( Nevie mi niekto poradit??? Dakujem velmi pekne

monika99

ja som sa pustila do velkeho upratovania,radsej dneskan nez cez vikend,aspon budem mat cas na oddych a grilovanie so susedmi,aj sneh som bola poodhrnat,len akurat ze sa mi moc nedarilo,pamahal mi totizto susedin bernardin....takze pracka sa uz veselo toci,idem pozametat a umyt podlahy,vecer cakame aj tak navstevu....tani ako havko?? poslucha,uz si zrejme zvykol a co vasi???tem moj sa vybeha so susedovimi psami pol dna takze je v pohode...

adka000

Agaven ty mi vobec nepripadas ze by ti volaco bolo ty si take sidlo no dole pred tebou klobukom ako to vsetko zvladas a nech sa uz malinka cim skor uzdravi ahoj mojenko

agaven

adka ano mna to chitilo rano po lieku ked zacne zaberat to prejde ten strach že ci odpanem alebo nie ale hlava ma boli bola som v nemocnici skontrolov.dceru a este v pondelok už je 10 dni doma ale dobre nesopli nekasle zatial ahojte

agaven

no na sdrce tlak isoptin obcas nensiu davku ale ano no uskost depresie srach uzivam jednu denne to hlavu ukludnujem po tom čo sim si vytrpela a zazila nie zo sebou manzel dobre ale dcerka a vrazilo mi to na psychyku ale neva som rada ze ju mam je to už v poriadku a zdrava a kontrolovana ale to zdravie skor mne zacalo 2005 blbnut ale už je to lepsie ras tak raz tak no čo už