Úzkosť

tobi

TATI, dik za knihy...tak ako sa dnes mate? ja som dnes bola na krcnom, co ma stale boli hlava na spanku a piska mi v lavom uchu, a dal mi urobit lekar CT vysetrenie sp. kosti, tak sa musim objednat...normalne sa bojiiim,ze co ma to stale boli...

tati

tobi,z knih odporucam tajomstvo od rhonda byrne,miluj svoj zivot od louise l. hay,veronika sa rozhodla zomriet od paula coelha,cesta za zrkadlo od stuarta wilde,co by mala vediet kazda zena od barbara de angelis....vsetky maju nieco do seba:-)

tati

ahojte vsetci,dnes mam volno,tak som behala po meste a ostala trochu nervozna,lebo kazdy koho som stretla poznamenal,ze som schudla:-(bola som dnes aj na hypnoze,ale asi musim spomalit,pretoze sa citim ako keby som mala burku myslienok v hlave.zakadazdym otvorime nieco nove a ja to nestiham spracovat...s tym spolubyvajucim sa urcite porozpravam:-)

tobi

ajojte,TATI, Tobi uz nezvracal tak som rada, ze je to ok...a ake to knihy citkas, porad mi nieco...inak ja sa neskutocne rozculim aj pre uplnu malickost...to by som chcela zmenit...TANI, inak vcera vecer, ale aj pocas dna na mna prichadzali zvlastne stavy, tak som si troska zacvicila, natrela na chrbat taky chladivy olejcek...a skusala sa ukludnit...tani ty sa ako ukludnis pri takychto pocitoch? ozaj mavate niekto take nieco, mne niekedy tak na sekundu dve, akoby preskoci srdce, alebo vyjde z rytmu..alebo ako to napisat...?je to take neprijemne...

tatiana26

Prišla, nie prišiel :) A TATI rozumiem tomu s tým spaním, ja som bola na seba tiež taká hrdá, keď som spala sama prvýkrát...teraz je to už úplne bežné a neriešim to. Napríklad včera mi teda prebehlo hlavou, že či nezavolám bývalému alebo či nepôjdem spať k našim, ale to len v rámci tej krátkej paniky. No dobre, musím sa ísť chystať do roboty...

agaven

ahojte milosko to si pekne napisal aj mas pravdu no som tu malo prepacte svieti tu slniečko len už nechcem zimu sneh už jar ano pre tych čo maju zimu radi no hej ale ja chcem už jar ale staci mi aj to slniečko ako kuka ahojko dcere je lepsie ešte kontrola a možno už skoa je dlho doma a učim pismena .. matematiku .. ale ide nam to aj ked sa pajedi ako 20 -8 no ale ide je mala ale sa snaži ahojte

tatiana26

Ahojky, prišiel som sa pozrieť, či je aj vám posledné dni nanič...ale vidím, že aj áno :) tak ale to ma moc nepotešilo. Zato ma potešila TATI - zaujímavý životný štýl si nasadila, zrejme sa nad tým zamyslím. Ja teda pevne verím, že sa mi to znovu nevracia ako ma pani doktorka strašila, ale zase užívam neurol nejak častejšie, aj 3x do týždňa si dám, to sa mi nepáči ale ani najmenej. Včera večer som mala také čudné stavy, ale panikárila som máličko, výborne sa sa dokázala upokojiť, takže s týmto som spokojná, len akosi tie odpadávacie pocity prichádzajú častejšie... MIŠKO no vitaj, som rada :)

tati

misiak a ako sa citis?striedavo-oblacno alebo najlepsie na svete?ja uz som taka poblaznena zo vsetkych tych knih co citam,ze kazde rano sa na seba usmievam do zrkadla a hovorim si aka som uzasna,dakujem v duchu za kazde jedlo,cestou z prace a do prace si opakujem vsetky tie pozitivne 'mantry',snazim sa byt ku kazdemu dobra a nenahnevat sa za kazdu malickost....normalne si myslim,ze jedneho dna sa zobudim a bude zo mna hare krisna:-)

misiak

tak to uz neviem :D
ohladom sexu viem poradit,ale ohladom upratovania,to uz je horsie.
v tom nemam taky prehlad :D :D

tati

a je ludske aj to,ze moj spolubyvajuci prenechava vsetko upratovanie mne a on sam sa venuje studiu filozofickych diel na internete?uz ma to prestava bavit!!!!