Úzkosť

fida

halo..kde ste všetci...ako to riešite keď užívate Ad...a musíte brať aj iné lieky ako sú napr. antibiotika..a čo vitamínové doplnky?? to sa kľudne môžu, že

fida

ahojte, beriem antidepresíva...a gynekolog mi predpísal antibiotika Azatril a lieky Entizol a Entizol vagin.,,,ale neviem, či AD-čka môžem kombinovať s antibiotikami a Entizolom, kto má skúsenosť s kombinovaním liekov..poraďte

katkaxxx

ahojte moji zlati :) misko konecne si sa ozval - tie myslienky doverne poznam... daju sa prekonat, chce to cvik. inak tie co si opisoval - to su priznaky OKP, aj ked ono je to strasne tazke zaradit a zaskatulkovat.. ja som napr. tie myslienky mala tiez ale z dovodu strachu - proste mi to napadlo a ja som sa zlakla ze co ked sa to stane, alebo mi napadne ze sa bojim smrti a zacnem mat pocit ze umieram atd atd.. proste ja to mam na principe strachu a nie vnucovacich myslienok.. ako je to u teba? Lucka ahoj, promin, nebola som tu par dni - skola a tak, ja chodim na uni wien, kafco je fajn napad, tak by sme to mohli niekedy aj s milosom dat dokopy :) taka kava vo Viedni potesi :D Milos ja som nevedela ze ty si vo Viedni, som myslela, ze niekde inde v Rakusku.. Lucka tie pocity co si opisovala tiez velmi dobre poznam, mna hlavne v posl. dobe tie derealky dost navstevuju, vcera mi bolo niekolkokrat na odpadnutie.. Lucka urcite ze to na teba vplyva ze si v cudzom prostredi, nemas okolo seba viacero blizkych ludi (spominala si ze byvas s priatelom, tak aspon ze toho mas), ja som na tom podobne, aj ked byvam v BA, ale jediny clovek o ktoreho sa mozem opriet je prave priatel.. treba sa obklopit ludmi, kamaratmi, chodit von, proste mat program a nesediet sam doma, lebo v takej situacii by na kazdeho prisli depresivne myslienky, to je jasne. drzte sa :)

misiak

Mozem aj darovat tanicka :) ale nie tebe.na mna ta nervozita obcas pride aj s alkoholom aj bez.ale po alkohole som kludnejsi to je fakt.posobi ako anxiolitikum :)

tatiana26

Miško no fuj... nechceš ich rovno niekomu s láskou darovať? :) do smrti ti budú vďační za taký dar... Miško ale si písal - tusím včera - že si bol so ženou na prechádzke namiesto piva a že si z toho nesvoj... tak niečo to s tým spoločné hááádam len bude mať

misiak

Milos neskodi.ale nieje jedno :D ale neskodi mi ani 5.je to somnou zvlastne.raz za cas ma prepadne strasna uzkost a strasne pocity.ci pijem alebo nie.neviem preco.testoval som sa az az.aj som sa skusal stat a nic.potom nepijem a pridu stavy.neviem.absolutne na to nema vplyv ci pijem alebo nepijem.jednoducho raz za caspridu a to chcem eliminovat.uz ich nechcem.asi ichprenecham niekomu druhemu :)

Kachita

Milos, dakujem za posledny prispevok. To o kofeine som nevedela a myslim, ze to ma urcite spojenie so mnou. Ja kavu milujem, aj ked ju pijem iba raz denne.
Ale mas pravdu,ze musime zit viac svoje zivoty a byt viac egoisti.
Posobis velmi mudro, ale velmi :) Akosi si ta ta panika zuslachtila :))
Este trenujes?

Kachita

Neviem, co sa to so mnou dnes vecer deje. Je mi otrasne. Som na prahu zachvatu,jednym som uz presla.
Fakt mam pocit, ze som na toto sama a nikto nema pocity na zblaznenie ako ja. Je to muka, fakt muka.
Trpnu mi svaly, mam problem ovladat svoje koncatiny, je to des.
A nechapem preco sa mi to deje.
Som v napati, akoby sa malo nieco strasne stat.
Brrrrrrrrrrr

tobi

ahojky...lucia87, diik za povzbudenie)))aj sestricka vravela,ze to nic nieje...len je to dost neprijemne(((ako sa dnes mate? ja otras...zasa chodim na masaze, lebo ma vcera taak seklo, ked som brala maleho na ruky...ale seklo ma medzi lopatkami az na hrudnik-akoby som bola vo zveraku...a mam mensi atak-ale z kavy)))ja kavu nepijem vobec a dala som si 3 v 1...a aj s toho mi je nanic(((tazko sa mi dycha, a bolesti chrnta-no jesne uz mi bolo asi dost dlho dobre...ale urcite to bude aj pocasim, lebo sa ma zmenit...

tatiana26

Miško ty sa ma pýtaš akoby sme v kontakte neboli :) celkom to ide, ale vo štvrtok doktorke poviem, že nie som s vývojom situácie spokojná, že si to inak predstavujem... no uvidíme...