Úzkosť

Inari

Ti dam krizu stredneho veku Milos! Ti vravim ze do stredneho veku daleko:)

OK, niet co k tomu vsetkemu dodat

Dnes som bola po predlzenom vikende zas raz v praci, hroza des co sa so mnou dialo (troska stresu a uff myslela som ze sa zblaznim aky priserny pocit na mna vysiel), kazdu zlu myslienku som pracne vytlacala z hlavy. Este stale ma z toho boli, ale to je ta v pohode bolest, taka z vycerpania, uvolnujuca.. Uz je dobre, som doma. Soky pominuli, do zajtrajsich este par hodin, tak sa mozem veselit. Normalne som sa rano pomodlila..po strasne dlhom case..najskor som sa ospravedlnila ze zas len ked som v kasi, ale dufam ze to chape..pomohlo:)

misiak

cute vsetci.
katkaxxx mam sa celkom fajn.akurat raz za cas nejaka panika ze si nieco spravim :) vlastne nielen sebe ale bojim sa ze ublizim aj manzelke :( mimo domu je to fajn. :)
minuly tyzden bol fajn ale raz v noci ma zobudil strach.
po takej noci mam posraty dalsi den ale na dalsi den to bolo ok.
takze tak prebieha moj zivot.ale po pravde sa citim silnejsi po AD uz sa citim uplne ok niekolko dni ale potom sa zas nieco stane,ale je to dobre znamenie k uplnemu vylieceniu :)
este ked si aj to pivo odpustim tak bude fajn.
ale ked mi tak chuti :D:D:D
milos pises rozumne az mi je to divno :)
tanicka ty ako?
ale dnes som nebol na pive,ale s manzelkou na prechadzke a citim sa nejaky nesvoj :D
prerabali sme spalnu a je paradna.len jeden matrac stal 380 euro tak to sa nam musi inak spat :D
ale som spokojny.vsetko je paradne prerobene.
zelam pekny podvecer vsetkym.

lucia87

No Milos, sranda kolko nas tu z Viedne je:-) Jasne, cajik je lepsi napad nez kava, mozeme niekam vybehnut aj s Katkou, ak bude mat zaujem.
Tobi drzim palce na vysetrenie, ak ti to pomoze, pocula som od znamej, ze rektoskopia vraj nie je taka zla ako sa hovori.

tatiana26

No jupííí, Miloško chýbalo mi to tu, tieto tvoje príspevky, vynikoš :) ty kríza stredného veku :D

Čo as mne overilo najlepšie dievčatá a znovu a znovu to tu napíšem - stopnúť hneď prvú negatívnu, stresujúcu myšlienku... vedome to pustiť z hlavy a nerozvíjať ju

tobi

achoojky, zvlastne ako vacsinou prispevkov je mi tak blyzkych...tie pocity, stavy...lucia dobre si to napisala, akoby sme nemali dost inych chorob(problemov) este aj tie uzkosti, ataky nas musia mucit(((tak vam poviem, ze som sa dnes sla objednat na rektoskopiu(ano na toto hnusne a neprijemne vysetrenie) uz som pisala, ze mam problem zo stolicou(abolesti kazde rano) a neviem ci su to hemoroidy...no a sestricka mi povedala,ze to moze byt aj nejaka trhlinka, a toto sa uz riesi chirurgicky((((no a uz som mala cely den zvlastne pocity-strach a uzkost(((ach preco clovek musi zvladat tooolkee problemy...

lucia87

tatiana26, ciastocne mas pravdu. U mna bol ale ten najstresujucejsi faktor zivot s maminou a to som nemohla zmenit, nechat ju len tak. Ked sa jej polepsilo a ja som sa odstahovala do Viedne, som si myslela, ze sa vsetko zlepsi, aj sa mi polepsilo. Ale inak som pozitivne mysliaci clovek, v com som sa ale nezmenila je to, ze mam strasny strach z toho ataku a tak si ho viem potom aj sama vyvolat, napr. ked som sama doma :-( posledny mesiac mavam ale take depresivno-uzkostne stavy a tie si veru sama nevyvolavam. Ach jaj, akoby clovek nemal v tom zivote dost problemov a chorob, este aj takato marha sa musi niekomu nanosit do hlavy:-(

tatiana26

LUCIA hm, je možné, že si vysadila AD, ale nezmenila životný štýl, nenaučila si sa iné spôsoby myslenia a konania, tak sa vraciaš do starých koľají... hovorím to, lebo mne sa to takto stalo...

lucia87

Ozaj Katkaxxx a co studujes vo Viedni? Ja som na WU, mozno by sme niekedy mohli zbehnut na dake kafco;-) Ja mam problem aj s tym, ze si neviem zvyknut na to, ze Rakusaci vobec nie su taki srdecni a priatelski ako Slovaci. Ja som odjakziva potrebovala okolo seba ludi a priatelov, ale tu sa mi akosi nedari ich najst:-( mozno aj to ma tak trochu taha dolu, taka polosamota

lucia87

zdravim vsetkych! Katkaxxx, sranda, aj ja som sa mala dllho dobre a zrazu mi doslo zle, ale mne tak postupne. Vcera vnoci sme prisli s frajerom do Viedne a ja som uz cestou na dialnici zacala mat pocit ze nie som vo svojom tele, derealizacie ako to tu volate, chviocku mi bolo lepsie, chvilocku horsie, potom som uz mala pocit, ze to nezvladnem, ze mi frejer asi bude musiet zavolat sanitku a strasne som sa bala, ze ma odvezu na psychosku ako to tu niekto uz pisal. Normalne oci vyvalujem ako mame vsetci rovnake symptomy a myslienky ked mame atak:-) ja som inak pred polrokom dobrala AD, ktore som brala asi 2,5 roka a citila som sa uz dlhodobo fajn. Dokonca som bola cez leto mesiac v Amerike, uz som si vybudovala sebavedomie, ze konecne zase nieco znesiem a nemam zachvaty ani depresie a nepotrebujem byt doma aby som sa citila v bezpeci a pred mesiacom sa mi to zacalo rucat. Najprv take pocity ze som vo sne a pocity, ze nic nezvladnem, nezvaldnem ist zajtra do skoly, nezvladnem ist na test, nezvladnem ist vlakom do BA, ze vsetko je straaaasne tazke a ja som troska. To bolo ale vzdy vecer a rano som ani nevedela, ze daka derealizacia bola, ale citim, ze ma tie stavy uberaju o energiu. Hlavne ten zo vcerajsej noci, mam pocit ze robim krok spat, taaaak som sa tesila, ze som to uz prekonala a zrazu bum! V stredu idem k lekarke na kontrolu, uvidime co mi povie...Drzte palce

agaven

milosko ostatny ahojo mam sa dobre jem liek na uskost denne jednu prepacte moc už sem nechodim ano ina tema asi tak mam skalku pod domom aj kamene som si dala do kola aj som ich namalovala tak trham travu polievam aj s dietatom si stiham ucit teras som zase zub jej trhala no co ma 7 .5 a 8 trvacich zubov a mlieny von som dala lebo z dola jej ide dalsi a na druhej strane podobne z dola sa tlaci vyduty zub a sub sa akosi nekniše jej užas tak ahojko