Úzkosť

silvinciatko

Ahojte :)
Zelam Vam pekny dnik :)
Vidim ze sa mate fajn, niekto viac, niekto menej.
Ja mam teraz velmi zle obdobie....som roztrzita, nervozna...zabudam a motam slova a som z toho nervozna, byva mi na odpadnutie a az sa mi podlamuju kolena :(
Mala som aj par slabych derealizacii..ale len tak z emi bolo cudne ze na mna niekto hovori....a pocit akokeby som bola vo sne. Ale v posldnom case bavudam neskutocne. Ale to je asi aj tou roztrzitostou a tym, ze chcem vsetko stihnut naraz a nakoniec nestihnem vsetko, a este aj nieco pokazim. Tazko si spominam na veci co boli vcera, predvcerom....musim sa zamysliet...rozpravam a motam slova...zamienam podobne slova a tak...
a trha mi svalmi....a stale dokola...ja osm uz z toho straaaasne unavena :(
Nic mam netesi a nic mi nerobi radost...
a to mam este pred statnicami :(

tobi

achojte...je tu este niekto? tak ja som mala noc nanic...asi o 1 som zobrala frontin, lebo som mala pocit uzkosti, nedokazala som sa uvolnit, plytko som dychala....no ved to poznate(((( ale dnes mi bolo vcelku fajn, akurat na mna nieco lezie...boli ma hrdlo...papa

Kachita

A dakujem vsetkym za krasne slova. Naozaj.
Viem, ze nie som v tom sama. V case ataku mam pocit ze som jedina na svete a uz som aj zistila, ze takymi pocitmi som trpela v detstve. Dalsii oriesok rozlusknuty.
Milos, ja trenujem kazdy den. A nie je to thajsky box, to by som vyzerala ako riadny buldocek. Ale plavanie ma neskutocne bavi :)
Pekny vecer vsetkym prajem.

Kachita

Ahojte,
nakoniec mi doktorka zvysila davku. Radsej nic neocakavat lebo to iba robi neplechu. Avsak nasla som jeden trik, ked to na mna ide, tak si hovorim, som silna, som schopna a chvalim sa do samotnych nebies. A velmi mi to pomaha.
Dnes som sla do Barcelony, chytala ma panika ale hovorila som si, ze som silna, dobra a dokazem to a spolieham sa na seba. A slo to :)
Precitala som si jeden clanok blog.tyzden.sk a hlavne tie posledne typy su celkom zaujimave.

Inari

Elif, Kachita, aj ja mam tie myslienky. Myslim ze u mna su tiez zo strachu (teda dufam ze to nie su vnucovacie myslienky..aj ked aj tieto sa vnucuju :)..fakt je tazke v takychto pripadoch nejako skatulkovat). Zvlastne ze to tak nebolo vzdy. Za doktorom som isla s uplne inymi priznakmi. Tie hnusne pocity na zblaznenie prisli az neskor, najma v poslednej dobe. Po vysadeni AD mi preslo palenie na chrbte, akoby horenie hlavy a pod. Teraz je to o myslienkach, naraz na mna vyjde strasne neprijemny pocit, ostanem nervozna, boli ma krcna chrbtica, hlava najma medzi ocami a tak. Uz som to tu pisala.
Takze Kachita je nas viac. Pomaha ked sa pokial mozno co najskor prestanes nimi zaoberat a hned sa zameras na nejaku cinnost, ked zacnes mysliet na nieco ine. Je to tazke, viem..

elif

Ahoj Kachita.neboj sa nie si sama,co ma myslienky,ze sa ides zblaznit.Velmi dobre to poznam,presla som si tym vsetkym,a este obcas prechadzam.Viem aky je to pocit,a co vtedy prezivas.Je to fakt velmi tazke zvladnut,ale coje pravda,je to vsetko v nasom podvedomi.vsetko zalezi od nas ako sa tomu postavime,ako na to zareagujeme.Zapamataj si nikdy nesmies prepadnut panike,lebo pojdes do kolien.Ja si vtedy hovorim:klud,vsetko bude "OK"a predychavam.Niekedy mam take tlaky v hlave,ze sa neviem poriadne zorientovat.Som mimo provoz.Chce to len pevnu volu,ze to vsetko zvladneme a musis v nieco verit,ze aj nam raz bude dobre,a ze sa z toho zacarovaneho kruhu raz dostaneme.Takze hlavu hore,vela sil a hlavne energie.Dost na mna posobi aj pocasie,ale to je tiez spojene s nasou psychikou.Narusena psychika jeasi tiez jedno z tych ochoreni,ktore sa velmi tazko davaju do kopy.Prajem skore uzdravenie.Dada

fida

tatiana26...díky za odpoveď,,,,:-))) pýtala som sa tu na fore...tých ktorí berú nejaké antidepresíva, či ich kľudne môžu kombinovať s antibiotikami...
myslela som, že tu sú väčšie skúsenosti..ako má môj gynekolog...ktorý pomaly ani nevie, čo AD-čka sú...on predpisuje hocikomu hocičo..a nepozerá nato, čo sa môže užívať súčastne a čo nie

tatiana26

Miško môj, ale veď alkohol je anxiolitikum, to si nič neobjavil :) v tom je práve jeho skaza... to je presne dôvod, prečo sa ľudia stávajú závislí na ňom