Úzkosť

Kachita

tatianka, dakujem za opytanie, cestou tam, teda na Slovensko som sa tak krasne upokojila, ze som sa cudovala. A cestou spat som sa rozpravala s pilotom a chytila som taky pocit dovery, ze mi nevadili ani mohutne turbulencie :)
Hned sa citim lepsie, ked som to takto zvladla. Je sice pravda, ze den pred odletom som mala vsakovake myslienky, ale nepremohli ma.

Kachita

Ahojte :)
Slubila som, ze sa po skuskach ozvem :) Taaaaak, cestu lietadlom som zvladla namojdusu perfektne, skusky som hadam spravila, na vysledky si este pockam. Pocas skusky som mala kadejake stavy ale povedala som si, ze sa im budem venovat hned po skuske. A po skuske uz ich nebolo, asi sa nudili :)
Mozem povedat, ze sa citim super dobre, mozno mi chyba asi 10 % aby som sa citila totalne fit bez PP.
Teraz citam krasnu knizku, nieco pre mna a moju dusicku :)
A dokonca ako sa citim lepsie, dokonca aj havka ma poslucha, uz citi ze sa citim panom situacie :)
Tak krasnu noc prajem....

sunnie

silvia tak u mna depresie alebo uzkost tvaju niekedy aj par dni vkuse s nepravidelnym opakovanim, niekedy len den a na dalsi uz je lepsie, je to rozne, neviem od coho to zavisi.

FK8888

Aj moja svokra brala Xanax. Odkedy si laserom ožaruje krv, jej psychicke stavy sa podstatne zmenili, zlepsila sa jej nalada, lepsie spi, lahsie prekonava zlozitejsie situacie a citi sa velmi dobre.
Okrem toho chudne a citi sa aj fyzicky stale lepsie

silviap

AHOJ BAABIKA!
Po dvoch mesiacoch Ti vysadila tabletky? Nejak skoro,nie??? AD sa berú vždy niekoľko mesiacov až rok... Podľa mňa choď za doktorkou a povedz jej o svojom probléme,aj keď Ti nasadí lieky,resp.zvysi davku. A zvlást preto,že ťa čakajú 3 ťažké skúšky! Neodkladaj to,lebo mňa tak položila jedna nevydarená skúška na škole a už to išlo...

katkaxxx

Ahojte :) Luci je super ze s tym nieco robis, treba na tom pracovat. Len jednemu nerozumiem - pises ze mavas obcas depresie a ze teraz boli uz aj take ze cely den - ja som si myslela ze depresie su stav ktory trva dlhsiu dobu... teda nie len ze pride na chvilu - na par hodin, ci na jeden den...ako je to teda? dobru noc vsetkym

lucia87

ahojte vsetci! Ja sem pisem tak raz dva razy za tyzden takze sa mi neda precitat si teraz vecer vsetky vase prispevky za minuly tyzden, ale podelim sa aj tak so svojou castou: Minuly tyzden mi bolo dost zle, ale uz tak celkovo,ziadne reci a myslienky o pozitivnom mysleni a voli nepomahali, chytila ma depresia uz taka celodnova a dostala som po pol roku naspat AD a xanax pre okamzite zlepsenie. Musim povedat, ze prvy den na xanaxoch som prespala, lebo telo bolo z toho placu a vypatia neustaleho uz strasne vycerpane. ale po 2 dnoch som sa uz citila vcelku fit a teraz po tyzdni uz som naspat vo Viedni a mam zajtra na prednaske prezentaciu, tak mi drzte palce, nech mi mrcha nezaviaze jazyk:-) aj ked teraz beriem xanax s postupnym uvolnovanim, takze som cely den v poho, sice mavam vykyvy, ale tie su skor take vykyvy pozornosti, unava, hlavne ze ten strasny pocit bolesti a smutku zmizol, potom sa uz da pracovat aj s volou a pozitivnym myslenim...Ozaj a chodim na terapie k psychoterapeutke, myslim, ze konecne zacinam so svojou chorobou nieco robit, aj ked som si myslela, ze je uz prec, posledne 2 mesiace som ignorovala signaly, ze sa vracia, bola som taka casovana bomba, hlavne, ze uz je lepsie...drzim vam vsetkym palce!