Úzkosť

tati

jankacik,ja robim to iste.prejedam sa ked mi je dobre,robim si tukove zasoby:-) a potom ked to na mna pride nie som schopna nic zjest,lebo ma napina na vracanie.a nenavidim,ked mi niekto povie,ze som schudla!na druhej strane asi mozme byt rady,ze sme 'vdaka' uzkosti stihle.ved si prestav,ze by si sa este musela trapit s nadvahou!:-)

jankacik

aho misiak

no nie az tak siroky pojem zblaznit sa pre mna znamena ,neschopny uz dalej existovat ,tak ze bud clovek ostane uz v ustave alebo nieco podobne,hrozna predstava brrr

to co hovoris coho sa obavas ze ublizis to su uz obsesie tiez ich mavam niekedy silnejsie niekedy slabsie niekedy vobec
a prve dva roky som ich nemala ,ale ked som odcestovaa do anglicka a chcela som sa vratit ale nedalo sa tak skoro tak bol to pre man taky stres ze po prichode domov mi hned nabehli ,a tiez ze uz odvtedy niesom schopna nikam cestovat zahranicie uz ani nehovorim
pocit,ze mi bude zle a nikto mi nebude tam moct pomoct zatial vyhrava

sunnie

inak dlho som tu nebola tak vas vsetkych pozdravujem. nechcelo sa mi ani moc pisat lebo je to u mna take vselijake,stale s tym treba bojovat.

sunnie

jankacik: ked ta bude mat rad,bude ta brat aj s uzkostami a depkami,bude sa ta snazit pochopit a ti pomahat. jasne ze je to vo vztahu trosku obmedzujuce co si budeme hovorit-hlavne ked to trva roky a nemozes robit vzdy to co by si chcela a kedy by si chcela. ale aj o tom je zivot,nejde vzdy vsetko tak ako by sme chceli a potykame sa s roznymi problemami ktore by sme najradsej zdaleka obisli.

jankacik

ahojky tatiana26

no moj prvy frajer si toho so mnou prezil ,ale vedel to velmi dobre pochopit,ke dmi bolo najhorsie vzdy zachoval chladnu hlavu a vypocul si vsetko co som mu dookola omielala ako mi je ,moje zachvaty placu behanie po lekaroch absolvoval so mnou vsetko.a novy-myslim ze sa snazi topochopit ,ale tiez je to pre neho spanielska dedina ,takze neviem ci nezdupka ked zazije moje prve zachvaty pri nom ...

ach jo fakt neviem ako bude reagovat

jankacik

ahoj tati

no mne je na vracanie ,len to ,ze to trva aj niekolko dni a vobec mi nechuti jest ,strasne rychlo vtedy schudnem aj 5-6 kg za tyzden a kazdy je z toho hotovy aku dietu som mala ,ja,ze to je tajomstvo :)a potom ked uz mozem jest tak jem vsetko az skoro za dvoch taka som stastna ze mi chuti :) a tak to ide dookola

tati

tani,aj ja som prekvapena,ze to zatial tak zazracne funguje,ale v nedelu zase odlietam na tyzden prec a uz som sa pristihla ako sama seba sledujem a ocakavam kedy to na mna pride.priatel mi hovori,nemysli na to,vsetko bude fajn,ale ja na to nedokazem nemysliet,ked viem,ze pri kazdom jednom odlete to mam.pripadam si ako sialena,lebo vzdy ked som v poriadku tak sa predpripravujem na obdobie uzkosti-prejedam sa a naprieky si davam zmrzlinu po polnoci,aby som mala z coho chudnut,ked to na mna pride!tusim medvede sa takto pripravuju na zimu ako ja na uzkost:-)tani a ktoreho frajera to ty teraz mas?priznaj sa...

tatiana26

TATI tebe tak fičia tie homeopatiká, že fakt si odvtedy takto v pohodke? No nech sa páči, to je super. JANKÁČIK, no ono strach z toho, že zomriem nie je myslím súčasťou úzkosti, je to iba strach zo zošalenia ako to sledujem...ale Miško to veľmi pekne povedal v prvej vete hneď. Ja mám druhý vzťah odkedy mám úzkosť, ten prvý o tom vedel dosť veľa, dobre to zvládal, tento nový priateľ o tom vie, ale je to pre neho všetko španielska dedina, ale to nie je zle, lebo zase nemám sklony s sebaľútosti pred ním a nevytrubujem mu stále, že kedy mi čo je... :)

tati

jankacik,ja som na tom s tymi priznakmi velmi podobne.ked uz to ide do extremu,tak nielenze mam pocit na vracanie,ja sa aj v skutocnosti povraciam.velmi luxusny zazitok...a ano,myslela som si,ze nikdy nikto so mnou nezostane ak mu raz predvediem takyto zachvat,ale nie je to pravda.moj priatel to berie v style 'to nic nie je' a to mi velmi pomaha.ale pravdupovediac ked si predstavim,ze raz budem stara,skareda a este aj s uzkostou,kto sa o mna obtrie?:-)