Úzkosť

Keituskaaaa

ahojky,uz nevladzem dalej...vratila sa mi uzkost a v stredu som mala v praci aj maly panicky atak,cely cas len lezim v posteli.viem z coho to mam,nemam nikoho na koho sa obratit ked mi je najhorsie,nemam rodinu,nemam kamosky tie ktore mam zaujima len ako schudnut a chlapi,rozchod po 6rokoch kvoli niekomu kto za to nestal,stres v praci,natlak,nikto kto by ma objal,ked mi je zle,kazdy na mna kasle,vcera som sa rozpravala s mojim ex,byvame spolu,lebo nemam kam ist,povedal mi ze som trapna,ze sa mam pozbierat,lebo on neznasa ked placem,mam chut to ukoncit,vcera som bola blizko,prosim pomozte mi...

AlexFizz

Vdaka, Misiak, za odpoved. Myslela som si, no preventivne (z uzkosti ;) ) som sa spytala podobne prezivajucich. Hoci vsetky tie pocity dobre poznam a nejeden den, vzdy ma dokazu vydesit. Hlavne tym, ako mi vypinaju racio. Uff.

AlexFizz

Ahojte, mate niekto skusenosti s uzkostnymi stavmi, kedy sa bojite, ze vam definitivne sibe (ze sa zblaznite), pripadne mate akoby mdloby, slabe trasuce sa kocatiny a akoby odstup od reality, a vsetko je akoby intezivnejsie a rusive? Vdaka za info!

dievcatkoTT

nexus, inak tiez som nad tym rozmyslala, ze proste asi clovek potrebuje nejakym sposobom "padnut", aby sa od toho dna odrazil..a aj ja sa to snazim brat, proste vsetko zle je na nieco dobre..ano, tie stavy su hrozne, clovek nedokaze normalne fungovat vtedy a mysli na najhorsie..ale aspon mna (a asi aj teba) to posunulo a zobrali sme si z toho zleho ponaucenie...treba si vazit seba, zdravie, zivot a to, co clovek ma..to by mali byt priority aj ked sa to lahko hovori :)

tak drzim tebe aj vsetkym ostatnym palce..a odporucam inak lubovnikovy caj, je fajn, sice chutovo nic moc, ale tak lepsie jak klincom do oka :)

a mnamka257, momentalne mi je fajn, dufam, ze to tak aj zostane :) treba mysliet pozitivne a zamestnat si hlavu :) lebo vsetko je v nasich hlavach bohuzial :-/

nexus

..dievcatko, teraz som na tom vynikajuco :)))
len tak ziarim...pilule su uz minulostou,
vsetko je OK...:)verim, ze to uz nikdy nebude inek.. :)
ale vsetko zle..blabla...ked si predstavim, ake peklo som zazil, tak si viem vazit viac aj tu dobrotu :))) nieje na skodu niekedy aj padnut, je to poucenie...

dievcatkoTT

ahoooj :) nooo, momentalne je to super, je mi fajn, dlho som nemala ziadny pocit uzkosti ani nic..dufam, ze to nezakriknem :) a duufam, ze je to prec nadobro :)
inak som si kupila aj lubovnikovy cajik, tak teraz pekne krasne pijem poctivo v robote :)
fuuuha, presne to ani nechcem, nechcem ziadne lieky ani nic, lebo to by bolo asi este horsie..ale tak ked nebudem mat inu moznost..inak som pisala aj mail jednej psychologicke a ta mi povedala, ze tieto stavy sa nie vzdy lieca liekmi, ono je to individualne..niektorym stacia sedenia, niektorym nie...
a teraz ty si na tom ako, uz pohodka?

nexus

.. nemohol som vobec spavat, parkrat som sa ozral...a prisli hrozne stavy, zacal som hladat utechu u psychiatrov, ktori ma odbili pilulami a to bolo najhorsie, co som mohol urobit...nepoucil som sa z pred dvoch rokov, kedy som mal to iste kvoli problemom v praci...a nabehol som na chvilu na lieky...moj nazor teraz je, ze pokial to nieje endogenna depresia, cize bez priciny, depresia ako choroba, ale je to zapricinene nejakou udalostou, treba vydrzat a nenabehnut na pilule...lebo si clovek privodi dalsiu tragediu, ako je zavislost na serioznych drogach...v konecnom dosledku mi pilule aj tak nepomohli, stavy po vyprsani ucinku xanaxu su daleko horsie, ako predtym...
tri mesiace som bol upne v p...ziva mrtvola..., uz som si to chcel hodit...
no ale.. na moje stastie, zvratilo sa to...chce to asi cas...
hlavne nebrat zivot prilis vazne a slubovat si od niecoho velmi vela, lebo potom moze dojst k zruteniu...
ako si na tom teraz?