Úzkosť

fida

ahojte všetci čo trpíte úzkosťami
ako sa máte? ja nanič
už som po pôrode, mám nádherné dievčatko
ale predstavte sa pred pôrodom ma môj gynekolog strašil s vysokým tlakom, až ho mám teraz vyšší a neviem, ako sa toho pocitu stáleho merania zbaviť..
je tu niejaká maička ktorá ma podobný problém? že jej po pôrode kolíše tlak?
ozaj aj vy ostatní keď na vás ide atak aj vám sa zvýši tlak??, ako s tým bojujete???? prosím poradte mi
inak mávate aj vy občas pálenie na hrudi a pocity tlaku?
ja už neviem, či to súvisí z úzkosťou alebo s tlakom
je tu niekto kto máva tlak 140/90-140/95??
a ako to mávate pri záchvatoch paniky?
inak mamičky ak ste tu niektorá a trpíte úzkosťami poradte ako s tým bojujete..lieky asi neberiete žiadne, že keďže kojíte?
ja kojím, a neviem, čo by som si mala dať na upokojenie
budem rada za každú radu
peknú sobotu každému a aby nás tie ataky obchádzali
prosím, poradte mi všetci ako vy zvládate také stresové situácie,,
a bolí vás aj hlava občas?

jankacik

Ahoje kočky

mam sa na prd katastrofa posledne dni,dnes ca cely den lutujem a v kuse placem kazda blbpst ma rozreve a to som asi viac ako tyzden pred menstruaciou ,cize z toho to asi nebude

citim sa nechcena,nemilovane ,mam pocit ,ze kazdy chlap v mojom okoli na mna serie alebo sa ku mne sprava ako k menej cennej....
asi mam velmi malo lasky v mojom okoli este snad aj menej ako malo...
asi mam depku poriadnu a namiesto toho aby som sa z too dostavavala tak sa v nej pekne nirujem ,a po tej depke pride krasne uzkost a pocity na zblaznenie ked sa uz nahodu nezblaznim,vsetke okolnosti akokeby boli proti mne a pri tom viem ,ze iba ja to tak v nimam len sa z toho neviem dostat

ahojte napiste co mate nove

monika99

caute....
ja som chora uz treti den lezim a nie je mi o nic lepsie,stale kycham,boli ma hrdlo a kaslem aj teplotu mam,hnus ale ziadne uzkost nastastie....uz rozmyslam ze zajdem k lekarke pre antibiotika ale ja sa tym praskom tak vyhybam tak teraz som si nakupila sumivy celaskon a coldrex ale zatial nic nezabera,neviem co je toto za pliagu ale od kedy mam uzkost tak na mna akakolvek pliaga hned skoci,inokedy som bola chora tak raz za dve tri roky a teraz ked niekto kychne tak ja som hned k.o.aj vy ste viac nachylny na nemoce od kedy mate uzkost?????????

katkaxxx

Keby sem zavitala aj Sunnie, ktovie ako sa ma, urcite uz je po porode.. Sunnie ak nas sem tam citas, napis prosim :)

katkaxxx

Ahojte baby, no ja som po dlhsej dobe tieto posledne dni dost mimo... mala som medzitym skusky a kopec stresu, malo spanku a tak mi aj vynechala menstruacia a prisla po 2och mesiacoch prave pred 3ma dnami.. a dva dni predtym a prvy den ked prisla som mala dokopy asi 3 vybuchy hnevu a asi 2 dni mam pod chvilou taky cudny pocit ze co ked sa zblaznim alebo ze som nejaka ina,akoby som to nebola ja, ze mi preskoci alebo preskakuje alebo ja neviem... asi to pozname viaceri ze? najhorsie to bolo vcera v noci, to som mala pocit ze sa asi zblaznim. a clovek sa stale pozoruje ze ci rozprava zmysluplne, ci nerobi nic divne atd.. a pritom sa navonok sprava uplne normalne akurat ten blby pocit strachu ho vnutri zerie..
na uzkosti je sranda ze aj ked vam je pomerne dobre tak sa moze vratit v takej cudnej podobe pozmenenej a zase sa vam pripomenie :) ale tak za tych okolnosti ze som sa dobre stresovala zo skusok, spavala par dni za sebou po 3 hodiny az mi bolo uplne zle a este aj ten menzes 2 mesiace nebol, tak sa asi ani necudujem..

mame tu krasne pocasie, slnko svieti a ja mam este aj z toho cudny pocit lebo je to "zmena" :D no hrozne...
ako sa mate vy?

jankacik

tatiana26

ahojky ,vies teraz pozorujem tie zmeny po 4 rokoch ze pridu tie dni ale aj odidu ,ja som to doteraz takto nepoznala ,pretoze ked som sa do toho vsewetkeho dostala trvalo mi rok kym som bola skoro v pohode ,potom som si to zas vyvolala odchodom do zahranicia to bol brutal zas som sa z toho spamatavala dlho a potom ked uz sa som sa citila ok tak som zacala pit kavu najprv jednu potom az 6 ,7 na den som bola hrdinka a zas somm si vyvolala katastrofu ,a teraz ked som ako tak v pohode a nevystrajam ziadne blbosti s kofeinom ,nikam neodchadzam a tak ,tak zistujem ze take dni sa aj vratia ale aj odidi nastastie ,prvy krat to sppoznavam aj z takejto stranky :)

Tobi ahoj

inak a ja mam zvysene aslo a tiez chceli aby som dala mandle von ,este dobre ze si to napisala ,aspon viem ze sa s tym nemam ponahlat,a nevedia z coho to moze byt?

tobi

Ahojte moje zlate :o) ja sa mam celkom fajn...az na to, ze zasa nemozem spat:( ale tak aspon, ze niesu ataky...klop klop...a inak mi zasa zistili, ze mam vysoke aslo...uz asi 5 rokov, musela som dat aj mandle von, ze vraj je to z toho...hm..len sa sekli, lebo ja mam viac ako rok mandle von a aslo este vyssie..:(
a mam este na vas otazku- BERIETE NIEKTO AD ELICEA? LEBO TERAZ PO ROKU MI LEKARKA ZMENILA..VRAJ TO MA TO ISTE ZLOZENIE, AKO CIPRALEX...

jedinymaznacik

Baby, skuste si ťuknúť do googlu "panická porucha" ja som o tom milule čítala a na mňa to sedí. a úspešnosť liečby je viac ako 90%....možno sa tám nájdete aj vy...

monika99

ahojte,
no vidis tani takto sa mi zacal rok,najprv som si rozbila bradu a teraz hlavu prastila,to uz sme s kamoskou autom zapadli a museli nas vytahovat a mam uz strasne vela prihod a to je este len zaciatok roka,takze tento rok bude iste netradicny a ja bidem mat 30 tento rok v lete takze tak skoro na tento rok zrejme nezabudnem!
ca sa tyka sily podvedomia je to v kazdom z nas,neviem presne poradit proste tato nemoc je len v hlave ale len v tom pripade ak je uz mnostvo serotoninu v normalnej hladine a dostatok ho zostava v medzibunecnej strukture,inak si ho treba dat do poriadku a netreba sa bat antidepresiv prave s touto zlozkou serotoninu,mne moc pomohol sertralin,uz Ad neberiem ani nepamamat a brala som ho asi cca.5,6 mesiacov,fakt nic navykove......teraz ak ma chyta uzkost tak si proste poviem ze je to blbost a rychlo sa zacnem niecomu venovat,vacsinou na uzkost chyta v case prave ked nic nerobim a nezamestnavam svoj mozog ziadnou cinnostou....pokial ma to chyti viac nez je zdrave tak si uz nedavam ziadne AD ale len sirup Novopassit alebo guajacuran-je to prirodne a pijem bylinkovy sypany caj protistresovy,je to fakt sila vole,zavisi jak sa k tomu clovek postavi,ja chcem byt vitaz tak bojujem a nedovolim aby nemoc ovladala mna ale ja ovladam nemoc tym ze ju zazenem do kuta....ano aj ja som si myslela ze uz umieram,palilo ma v okoli srdca,mala som pocit ze mi srdce nebije potom ze prilis bije,pocit zimi potom zese horucava a tocaky,no vsetko co sa tu uz popisalo a ano tani aj s tym videnim to este sem tam mavam ale ja mam spatne oci je mozne ze je to aj tym a okuliare nenosim,tiez vidim niekedy rozmazane a hmlisto....takze do boja a sorac za chyby pisem v rychlosti a po dlhsom case slonevsky...pa pa