Úzkosť

dievcatkoTT

caute ludia...hehe..asi je zasa nieco vo vzduchu, lebo aj na mna idu zasa tie pocity...ach jo...je to hrozne...mne bolo asi viac ako mesiac fajn, ale zasa si zacinam uvedomovat nejake veci a ide na mna strach...aaach jaj..a pritom sa nic extra nestalo, ale ta moja hlava hluupa..vsetko rozobera a rozpitvava..ale teraz som v robote a naordinovala som si medovkovy caj, nech sa trochu ukludnim aj ked to ma tlmiace ucinky..a musim si lubovnik zasa kupit,lebo sa mi minul uz..

boooze..zacinam mat stavy, ze si neviem predstavit buducnost..proste ten dennodenny stereotyp..asi mi fakt hrabe...ale nedokazem svojej hlavne rozkazat...

Keituskaaaa...a nesmut, mne sa stalo s frajerom nieco podobne..ale ty to mas este v tom horsie, ze s nim byvas..to je hruuuza, mna by uprimne slahlo asi...
a inak na navstevu psychologicky nepotrebujes odporucenie od lekara...minule ked bolo zle mne som napisala do online poradne (www.i-psychologia.sk) a mi odpisali asi za 2 dni..a aj to mi celom pomohlo..a hlaven mi pomohlo citat si tuto prispevky na fore, tak aspon viem, ze som neni sama :) a hlavne vidim, ze sa s tym da "normalne" :) zit :)

a drzim vsetky palce nech su len slnecne dni a kludne noci bez hnus stavov :)

AlexFizz

Vdaka, Misiak :).

A este som sa chcela opytat tak vseobecne - mate niekto skusenosti napr. s kavou (kofeinom) a spustanim uzkosti? Alebo nieco podobne?

misiak

alex neviem ci je to nadhlad ale som rad ze aj ty mas lepsie chvilky a nieje to take strasne ako sme si mysleli :)
drzim palce baby :)

AlexFizz

Caute::)

No Keituska, nie je to az take strasne, ako som mozno vyvolala dojem (nechtiac); byvam este doma, mam skoro 30 (aj z toho mi hrabe, uprimne), skolu som skoncila nedavno a posledne mesiace nie a nie najst pracu, idealne pole pre uzkosti!

misiak

no stres? nejako som sa obrnil :)
robim praveze manualne :)
bol som veduci skladu a jedna fajka ma vytlacila :D
ale tak to v zivote chodi :)
ja ich mam na haku vsetkych :D co ma nahanju.ved ajtak som najlepsi pracovnik :P
no partnera si najdes to sa neboj.
len treba hladat :)
kazdy na svete ma svoju polovicku len niekto ju nasiel a niekto este nie :)
musim ist von s havom a potom sa uz tesim na particku

Keituskaaaa

Jasne,ale tak radsej viac lasky ako sexu aby sa z toho nestal zase stereotyp a potom si chlap hlada inde :) ale to si zas hlada aj ked ma malo sexu... tak ja uz neviem co je dobre... asi zlaty stred... to ti zavidim... ja nemozem tolko pit:) aj ten poharik dva aj z toho sa mi toci hlava dost,ja to mam aj psychicke,odpor k alkoholu,matka pije uz 25rokov a nechcem byt taka ako ona...to mas dobre ze praca ti pomaha...asi manualne nerobis nie?Ako zvladas stres ked ta niekto nahana?