Úzkosť

jankacik

ahojte

Misiak prepac ze tak narovinu a to je pekna blbost co robis s alkoholom ,pretoze uz by si mal mat prehlad ze alkohol ze tiez spustacom uzkosti a nie v ten vecer ale hlavne na druhy den ...lekar ta na to neupozornil??a uz vobec by si to nemal kombinovat s liekmi....
ked sa mi to stalo teda ked zacali uzkosti tak som sa tak zlakla alkoholu ze uz 5 rokov ani kvapku dokonca ani cukriky s alkoholom nejem a podobne...
teraz sice ani nepijem alkohol ani nepijem kofeinovu kavu ale zacala som opat fajcit aj ked zistujem ze mi to vobec nechuti tak ako pred tym ale tiez mi je v poslednych dvoch tyzdnoch na prd a to uz som sa citila tak dobre uz sme pomaly rozpravali tiez o vysadzovani liekov nechapem ci je to naschval co sa mi deje alebo to ma nejaky dovod
inak skusali ste niekto bachove kvapky???mate s tym niekto skusenost ako ste na to reagovali,teda organizmus???

drzte sa!!!:)

misiak

tak dobre mi bolo velmi dlho.
nemoze to byt tym ze sem tam pijem lebo pijem stale a nie sem tam :D
tomu zeny nepochopia :D
uzskost a depresia pride ale spustac neviem.viem ze to nieje alkohol a keby som si dnes nedal tak tu uz mozno niesom.
ja v podstate alkoholu aj dakujem.vie uvolnit ale nieje to riesenie.
alkohol je svina ale tie stavy pridu aj s nim aj bez neho.ale uz nevladzem.
alkoholizmus je rovnaky extrem ako abstinencia :)

mimka_

tak to si ma velmi nepotesil aa ja som si s teba brala priklad co seroxat iz nepomaha ved si ho mal uz vysadzat ako dlho si bol v pohode

misiak

Kurna zas mi je nejako zle.a to idu moje oblubene ms vo futbale.stale len rozmyslam ze co ak sa zabijem a ci to tu ma zmysel.a ci sa nezblaznim a neskoncim na psychiatrii a pod.mam zodpovednost hypoteku a dbes som ledva v robote vydrzal.co to je kua?bojim sa ze to nezvladnem.neposlucha ma hlava. :(
co s tym:(

jankacik

ahojte

dost dlho som tu nebola,lebo som sa citila celkom ok ,ale uz je to zas prec a to som si to nevyvolala ani kofeinom ale po dvoch rokoch a 4 mesiacoch som zas siahla po cigaretach ,myslite ze to moze byt spustac uzkosti???zase stavy deporsonalzacie sa mi vratili to je asi nahnusnesjie fujjj.a pocit nekludu v tele a zase myslienky ze sa mozes scvoknut a ked mam ist niekde dalej hoci s niekym ale nikde kde osm nebola tak uplna katastrofa co ked mi pride zle co ked to na mne uvidia a ja sa v tej chvili zblaznim oj nenavidim tie stavy ,rozmyslam co napisat pozitivne ,ale jedina pozitovna vec na tejto veci ze aspon zas chudnem bez namahy ach jo jedina ,fajcim asi len dva tyzdne ale za kazdym pri prvej cige cez den sa mi kruti hlava a vecer som uz rozklepana ,takze asi prestat ale aj to mam pocit co ked vyvola uzkost ten stav ked mi bude chybat nikotin ,ja len premyslam aka som hlupa ked som zase zacala stale to niecom poserinkam...

a inak zeleny caj nieje na ukludnenie ale na povzbudenie a tiez to nieje vhodne pit na uzkost ani kolu ani cierny caj ani kavu

hlavne ze ja teoriu ovladam len prax mi nejde vid teraz tie cigy

drzte sa papapa

misiak

tobi ahoj.
no bohuzial takrto veci patria k zivotu.
tanicka sa ma velmi dobre lenuz sem nechodi.
zelam vsetkym skore uzdravenie.
majte sa

tobi

Ahoojte :) tak ja som sem tiez nedavno pisala, ze sa mam fajn, uz dlhuu dobuu..No posledne dni suu hroznee..atak som nastastiee nemala..chvala bozkuu:) Ale zasa ma nic nebavi, nemam dovod na usmev..nikam sa mi nechce..a po nociach nespim..:( A aj presne viem, co mi to sposobilo..zial priatel ma problemy..teda dostal sa do problemov..ide o to, ze mna si predvolali ako svedka..a v pohode som este bola na policii..myslela som :opat: ako to ja zvladam..a buuum..je to tu...k tomu vsetkemu mi vobec, ale vobec neprospieva moj davny problem ..a to moja chrbtica..stale je chvilu dobre, ale nie dlho..vsak aby som si na dobre nezvykla..:) a potom pridu bolesti chrbta, a v poslednej dobe viac na hrudnej kosti..som uz neskutocne zufala..lebo sama vidim, ze ked mi je lepsie, neboli ma hrudna kost, ani chrbat som v pohodee..mam chut ist hocikam..tesim sa smejem..ale ako pridu tie bolesti uz mam depky..:( a namyslam si co to moze vsetko byt..ked sa to dokola vracia...akurat som bola vcera na neurologii a vypisala mi papiere na magneticku rezonanciu, a taktiez na nejaky pristroj, ktory zistuje tetaniu...tak ja uz dufam, ze konecne sa nieco dozviem, dufam, ze to nebude nic hrozne..ale po 3 rokoch bolesti..uz bolo aj nacase..aj ked viem, ze magnetickou rez. sa nic nevyriesi, bolest ostane..ale aspon budem vediet na com som...tak tolko ku mne..ALE RADA BY SOM VEDELA AKO SA MA TANICKA, A TATII..KDE STEEE BABY, AKO SA MATE?