Úzkosť

mimka_

hej citala som :-)
ako sa mas ja tak vselijak.nebyt tych hnusnych myslienok tak super.neviem ci je to pocasie ci je to preto ze mam svoje dni :-) ale su omnoho intenzivnejsie :-( rano skusim brnknut lekarovi aj ked neviem ci este stale nema dovolenku co s tym ked vy tu beriete po dva tabletky denne

tobi

Ahojte...ako vidim, uz sem pomali nikto nechodi, myslim, tych starsich..:) hrozne mi tu chyba Tanicka, tati...atd...TATI AKO SA MAAS? VIETE NIEKTO NIECO AKO SA MA ?
Ja sa mam uz tyzden na prd..a to doslova...ako som nedavno pisala, nejake tie stavy, hlavne nespavost a vnitorna nervozita sa mi prejavuju...ale najhorsie je, ze pred tyzdnom ma neskutocne zacala boliet hlava(co mna malokedy bolela) boli to take bolesti, ze som asi 3 dni len prelezala...a samoska k tomu vsetkemu sa pomali drapu ataky(kedze si uz kadeco namyslam) lekari nevedia od coho to je...na neurologii "asi od chrbtice" kedze mam na krcnej vyklenute platnicky a tlaci mi na nejaky nervovy koren) ale podstatne nic nepovedali, na krcnom dutiny v poriadku, ale nasadili mi atb pre zvyzenu teplotu...som uplne v koncoch nestastna, a bojim sa toho, aby sa mi nevratili stavy"...bolest hlavy pokracuje, teda trva uz viac ako tyzden...ako sa mate vy?

mimka_

prepac nechce mi to odoslat.skusala som cez azet ale to je asi ine co preto nedoslo.takto mi to odoslat nechce preco?