Úzkosť

tatiana26

Miloš ahoj, som rada, že sa máš dobre, aj keď smutno... ale čo sa týka úzkostí som rada, že je to fajn, je to povzbudivé... ja sa mám celkom dobre, fungujem v podstate normálne, žijem "normálny" život... akurát dnes ale haluz... prvý deň na dovolenke a ATAK!!!! sviňa! ešte nie je po ňom, ale už je lepšie... no pozeráme tu s priateľom na seba ako vyorané myši, že to čo??? no šak nič, ideme ďalej, hlavu hore ;o)

misiak

mimka dakujem.
manzelstvo je fajn.sice zena sa na mna posledne dni hneva ale to sa niet co cudovat ze :D
s tymi nozikmi to je pravda.
chodila sem niekdy katkaxxx a ta ti o tom povie.
bala sa chodit na navstevu k rodine do panelaku na 8 poschodi lebo sa bala aby nevyskocila.a vsteky noziky v kuchyni schovavala rychlo lebo sa bala ze nieco s nimi spravi.ale to su len nezmyselne myslienky ktore napadaju kazdeho cloveka len nie kazdy si to uvedomi.denne nas napadne milion blbosti.
minule som zbadal jednu krasnu blondynku a predstavil som si s nou sex ale ani to sa nikdy nevyplni ako ten skok ci ublizenie si.
aj ked s tou blondynko by som chcel aby sa to splnilo :)
milos to mi je luto ze mas teraz take obdobie.snad to prejde.
som stastny ze si vysadil AD.
v holandsku je zevraj dobra trava :)
pekny dnik vsetkym

tatiana26

Noooo a teraz sa tu objavil niekto, kto veľmi pomohol mne a kvôli koho "rečiam" som sem chodila ja... MILOŠ napíš aspoň ako sa máš, čo nové... :-)

mimka_

misiak poviem ti tajomstvo :-).chces?chodim tu na tuto temu vylucne kvoli tebe :-).ty si aale pripad,ale zakazdym sa schuti zasmejem.ty to vies tak obalit vsetko a tak cloveka povzbudit.mne si velmi pomohol svojim zmyslanim a tak pod.a to,ze kazdy schovaval noziky to si zabil.:-).cista pravda.prid castejsie.a co tvoje manzelstvo ako si na tom,ked tak popijas co?

misiak

charlie su to obsesie a presiel nimi skoro kazdy s uzkostnymi problemami.
pokial nepocujes hlasy tak to nieje shizofrenia.
su to len myslienky.
precitaj si aj dalej diskusiu :)
kazdy maval take predstavy skovaval noziky a pod.
tanicka jasne ved na fb sme v kontakte stale :)

rena23

Charlie, radsej navstiv psychiatra, psychologovia su vacsinov odbornici na problemy bezneho zivota. Urcite to nepodcenuj a cim skor ries!

charlie89

Ludia prosim poradte mi co sa to deje so mnou ze proste mam take predstavy ze sa mi objavuju slova alebo vety v myslienkach ako je napriklad ze z nozom ze pichni ho alebo ze zabi ho alebo udri ho neviem co to znamena..mam z toho strach bojim sa ze co ked to spravim nepocujem hlasy ale mam to v predstavach psychologicka so mnou robila test na schyzofreniu..povedala ze to nieje ono a ze to ani nejde tym smerom ale neviem co to potom je ludia niekedy sa mi to objavuje aj viac krat za den v hlave ludia prosim poradte mi bojim sa a este ze co ked v noci zabijem rodinu alebo niekoho co potom poradte mi je to z uzkostou spojene alebo nieco horsie

tatiana26

Miško ty si ksicht :-)

neviem, čo sa s tebou deje, ale niečo áno... ak budeš chcieť, môžme popísať na fb ... ;-) nebudem poúčať o AD a alkole, neboj, o tom vieš viac :)

misiak

Nebolo dokázané, že by liek zvyšoval účinky alkoholu.
to je napisane na liekoch :)
co je lepsie ako nerest? dve neresti.
kto nieje spokojny zo svojim zivotom pride na neho uzkost.
ja sa ozerem a som spokojny tak co k tomu dodat.uzkost prisla z vycerpanosti a malo spanku.vela ludi si mysli ze alkohol a lieky je nieco strasne.
ja beriem asi 10 druhov liekov a nikdy som nemal problem s alkoholom.
mam taku prihodu.
kamarat bol u doktora a pytal sa ci moze pit na lieky.doktor mu povedal ze ano moze 2 piva.na druhy ned stretol kamarata co berie tie iste lieky a chodi k tomu istemu doktorovi a pytal sa ho ze ci moze pit na tie lieky.a on ze mu doktor dovolil 4 piva.
ten kamarat hovori ze ale mne dovolil len 2.a kolko si mu dal penazi? 200 sk
vidis ja som dal 500 a mozem 4 :D
to je fakt zo zivota.
takze asi tak to funguje.
mozno sa rozvediem dam vypoved v robote a upijem sa k smrti.pekne vyhliadky nie?
:D
ked sa nezistili ziadne konflikty medzi liekom a alkoholom a nezvysuje sa alebo neznizuje ucinok nevidim dovod preco nepit.
je to kazdeho vec a kludne si odopierajte to co mate najradsej a vtedy sa urcite z uzkosti dostanete.
to je ten pravy sposob.
radsej zomriet skor a stastny a spokojny ako sa trapit na tomto svete do nekonecna.
nestazujem sa a ani nebudem aj vcera som sem pisal len informativne.
ja mam na to svoj nazor ved ma uz vela ludi pozna.
niekto si dokonca mysli ze 8 piv vypit je vela ale to si myslia vacsinou zeny :D
8 piv denne v lete je uplny normal.
pozrite sa na Petra Muka.bral tazke AD aj anxiolitika a povedal ze mu doktorri neodporucili viac ako 7 piv denne.
asi dal viac ako 500 sk :D
keby nedrogoval a pil naozaj len tych 7 piv denne aj na tazke lieky bol by tu doteraz.
muler: berie AD chlasta
zitny : tazke Ad a chlasta.
obaja ziju.ludia strasia.
tisice ludi neberie AD a chlasta.a prechlasta sa k smrti.
nepotrebujes AD aby si sa prechlastal.
ludia si vselico vysvetluju ale na lieky sa nema pit preto aby neznizil alebo nezvysil ucinok.
ale pokial nebolo nic zistene medzi liekom a alkoholom tak nieje co riesit.
co uz.
takze zelam pekny dnik.
este tanicka zatial slopem na AD 2,5 roka cca.nemyslis ze uz by sa nejaka zmena prejavila?
ludia strasia.a ked mam zomret zomrem.
zrazi ma auto alebo zinfarktujem.
jednou vetou

pil:umrel
nepil:umrel tiez.

mozno si z toho zoberiete priklad mozno dobry a mozno zly ale taky je moj zivot.

vzdy budem extravagantny a budem riskovat budem sa bavit a budem taky aby som bol zo sebou spokojny.

ale som sa rozpisal.
idem asi na bike snad ma nezastihne dazd.
pekny dnik este raz.