Úzkosť

tatiana26

Ahojte, prosím vás bral niekto z vás ATB zinnat? Lebo ja odvčera beriem každých 12 hodín 500mg a už včera večer mi bola divne a dnes proste od rána rozbehnutá úzkosť... a čítam tam, že nežiadúce účinky sú poruchy nervového systému, najmä závraty... tak teraz neviem ,či zaťať zuby a vydržať alebo volať doktorovi, či to prejde, či to neprejde... no kokos ale riadne mi je zle... nielen že mám ťažký zápal priedušiek, ale ešte plus aj toto, fakt neviem, čo robiť...

tatiana26

Jééj Tobi ahááá, keby som si to bolo skôr prečítala, tak hneď viem... :-)) no ale šak už ok... ZUZKA ja tiež furt niečo riešiť, ale tak dosť veľa aj s úzkosťou súvisí...

charlie89

ahojte ludia chcel som sa len podakovat tak vseobecne za podporu som rad ze mam kam napisat svoje pocity a myslienky a viem ze niesom sam a ze ludia na tomto fore :) vedia povzbudit aj ked vas vsetkych blisie nepoznam myslim tym prave cez forum DAKUJEM!

tobi

Ahoojte vsetci:) som rada,ze Tanicka sem opat nakukne a napise...:) ja sa mam vcelku fajn..klop klop..:) ad beriem stale, uz asi tomu bude 2 roky...
A MISIAK AJ JA SOM SI TA DNES PRIDALA NA FB..:-))

zuzanka65

Ahoj Misko. Videla som ta na fasa buku. Cervene tricko . Ja sa ma fajn, stale cosi riesim, nastastie nie uzkost a PP, no vzdy sa nieco najde, takze celkove je to vsetko v poriadku. Drz sa.