Nova manzelska postel

klarika51

My sme nemenili, ale kupovali do nového bytu a snáď už budeme kupovať iba matrace, lebo posteľ je kvalitná a mala by vydržať :) my sme kupovali z drevony

Loretta

My sme menili keď nám odišla stará a išli sme do masívu. Vybrali sme si túto krásnu rustikálnu posteľ z masívu : nabytok-aldo.sk:))

Milan5589

Manželskú postel by som určite vyberal z masívu. Tá prežije aj tvoje deti a nebudeš ju musieť meniť :) Popozeraj na www.nabytokdomov.sk . Ja som tam našiel jednu a slúži mi doteraz! :)

Svetlana40

Po 10 rokoch treba vymeniť minimálne matrace. Už musia byť plné roztočov a asi už ani nedržia svoj tvar ako keď ste ich kúpili

ErikH

Samotná posteľ až tak doležitá nie je ale určite investujte do kvalitných matracov. Len tie vám zaručia kvalitný spánok

Katka Vesela

My sme v sconto nábytok kupovali posteľ pred dvomi rokmi a zatiaĺ sme stále spokojný. Kupovali sme drevenú aj s roštami a matracmi a spí sa nám výborne :-)

baleas

Sú boží :) máme vyššiu celočalúnenú v tehlovej farbe aj s čalúneným čelom. Má ukladací priestor vnútri a matrac jednodielny takže úplne super. Vyzerá mohutne a teda aj odolne :))

Marianko357

pri posteli si treba vybrať dobry matrac a hlavne kvalitnu postel ktorá niečo vydrží.

Ja osobne by som odporučil postel z masívu. je stabilna, masívna a nevrzga ako drevotrieskova :P

Tu som našiel taký vačší katalóg ak by niekto mal záujem

nabytkarstvo.eu