Nova manzelska postel

agava

Ahojte :-) Videla som, že je tu mnoho tém ohľadom manželských postelí a preto som napísala do tejto staršej aby som nevytvárala zbytočne novú. Snáď som dobre spravila ;-);-) Prejdem na to, čo chcem od Vás zistiť. Bola by som rada, keby ste mi poradili nejaké predajne, kde majú pekné manželské postele. Ideme sa sťahovať do domu a starú tam trepať nechceme. Samozrejme by sme prijali, keby bola lacnejšia ale zase aby sa nerozpadla po roku :-D Tak dajte tipy, prosím ;-)

Adeline

Posteľ meníte vtedy, keď potrebujete - t.j. keď vám vŕzga, je poškodená, keď nevyhovujú matrace, sú preležané, nedajú sa vyčistiť a pod. vek postele v tom nezohráva úlohu. Moji starí rodičia spávali na jednej posteli 50 rokov

Zuzana M

Nie je nejaký návod kedy meni´t posteĺ. Posteľ meňte, keď vám z nejakého dovodu nevyhovuje - staré preležané matrace, vŕzganie, poškodený rám. Ak ste s ńou spokojní, nemusíte meniť ani po desiatich rokoch

pappas

Postel treba kúpiť kvalitnú, aby ste ju menit nemuseli (odporúčam napríklad SK výrobcu Drevona) a rovnako kvalitné drahšie matrace, nie pružinové

Manie

My máme posteľ osem rokov a zatiaľ ju neplánujeme meniť. Spí sa na nej dobre a čo je v matracoch, radšej neriešim. Roztoče budete mať v posteli aj po roku užívania

Kaja38

My sme menili posteľ po 6 rokoch pretože sme sa sťahovali do nového domčeku ale pri nákupe postele sme zostali verní scontu. Kúpili sme si drevenú z masívneho buku, vyvýšenú - to bola moja podmienka a spí sa nám na nej ako na obláčiku :-)

laona1

Keď kúpiš kvalitnú pevnú posteľ, netreba ju menit niky :) už len matrace. My máme tiež z drevony, už má tak 7 rokov a stále super :) nevrrrzga :D