Odkyslenie organizmu

Príspevok v téme: Odkyslenie organizmu
igris

Čítala som jednu zaujímavú knižku, ktorá bola už viackrát spomínaná na tomto fóre od Kurta Tepperweina "Omladzujúce odkyslenie". Inšpirovala ma k pokusu vyskúšať svoje "ph" :), ktoré dopadlo dosť "katastroficky" :(. Rada by som si prečítala váš názor na túto problematiku. V knižke sú spomínané rôzne zásadité prostriedky /čaje,pitné kúry,.../, ak máte dobré skúsenosti s konkrétnymi produktami sem s nimi :))).
ďakujem

apolo

zdravim,
poradi mi niekto kde zozeniem caj royal plus. ak ma niekto taku informaciu prosim zaslite mi to na apolo@centrum.sk
dakujem

SHAKTI

Pre tych ktori chcu odkyslit organizmus, nie je k tomu potrebny caj Royal plus. Na tej stranke je to vyborne vsetko opisane. Odkyslenie sa robi rano na lacno. Staci ked ako prve jedlo dna budete jest iba ovocie, asi o taku hodinku si mozte dat normalne jedlo. Alebo rano na lacno vypit vodu s citronom-tiez velmi dobre na odkyslenie organizmu. Pokial sa nechcete az tak stravovat zdravo, resp. to nevydrzite ako ja :-), staci ak budete dodrziavat nasledujuce pokyny:
1-rano iba ovocie
2-pri kazdom jedle "nezdravom" jedzte zeleninu,zeleninovy salat- vyvazi to pomer kyselin, kedze zelenina je zasadova
3-cvicte, kazdy den, staci sa mierne spotit a telo sa odkysluje
4-dychajte casto z hlboka cisto iba nosom-aj dychanim sa telo odkysluje
5- Prekyslenie tela velmi rychlo zbadate- zacnete byt malatny,unaveny, pomaly,fucite,nevladzete-vtedy ako prva pomoc pomaha vypit vodu s citronom- vyzmykanym, alebo si zacvicte,pocitite ten rozdiel.
6- vela pite,cista voda, bylinkove caje bez cukru.

kyselkaa

robila som pokus,
zistovala som ph kavy, ovocneho caju a naseho klasickeho bylin. caju
kava a ovocny caj --velmi kysle
bylinkovy na urovni vody ph okolo 7

Zapard

Určite si prečítajte stránku www.jewel.sk, máte tam všetko čo máte papat a pit, či nepit na odkyslenie organizmu. Mat prekyslený organizmus je naozaj nebezpečné. Pochopíte ak si to prečítate. Ak máte záujem o Royal Plus- čaj na odkyslenie dajte vediet. Na Slovensku nekúpite.

RNG

rumancekova, menujes dobre prostriedky, ja som ich tiez drzal v predajniach(betain, kelp, lecitin, B-6...), co sa tyka vytazku z cvikle, kedysi som odstavoval cviklu(surovu) a miesal s mrkvou a stonkovym celerom, co je vyborna prirodna enzymaticka zmes, spolu s ananasom(bromelain) a papajou(papain)
Ale kelp nie je riasa, ale velka morska rastlina s bylou az hrubky ruky a vyskou aj 10 metrov.
Ma znacne vela jodu takze prispieva k tvorbe nasich vlastnych cistiacich a traviacich enzymov(a tiez hormonov)

RNG

rumancekova, menujes dobre prostriedky, ja som ich tiez drzal v predajniach, co sa tyka vytazku z cvikle, kedysi som odstavoval cviklu(surovu) a miesal s mrkvou a stonkovym celerom, co je vyborna prirodna enzymaticka zmes, spolu s ananasom(bromelain) a papajou(papain)
Ale kelp nie je riasa, ale velka morska rastlina s bylou az hrubky ruky a vyskou aj 10 metrov.
Ma znacne vela jodu takze prispieva k tvorbe nasich vlastnych cistiacich a traviacich enzymov(a tiez hormonov)

rumančekova

sisi doo, nemala by som robiť reklamu, ale výborné doplnky proti prekysleniu sa dajú objenať na -odkaz odstránený- Vyborný zásadotvorný je Betavital - koncentrát cviklovej šťavy, enzýmy Super bromelain a papain - tiež proti prekysleniu, a výborný je Lkvb6 - obsahuje lecitín, morskú riasu, jablkový ocot a vit. B6. Moja rodina si pomerne často objednáva z tejto stránky, ja mám pre nich už pripravené prípravky aj pod stromček na vianoce.