Jablčny ocot

nada

presne tak, aj babka s tym ma teraz problemy a strasne schudla, a nevedela preco az kym nevylucila jablcny ocot z jedal...

riba

Hlavne si davajte pozor,ak to chcete pit nalacno,mali by ste vediet,ze je to vyborne aj na vypalenie a poskodenie zaludocnej steny.To uz potom dopadnete ako moja svokra.Teraz to ma riadne tazke.Nesmie nic co je kysle ani tropicke ovocie...atd.Rozmislite si co je prednejsie,zdravie alebo krasa.

michelin

Do pohara vody alebo mineralky si nakvapkaj tolko, aby to nebolo moc silne. Vtedy je to aj celkom chutne proti smadu. Pije sa zasadne nalacno, takze najlepsie rano a minimalne pol hod. pred jedlom. Tak ako kazdy ocot, aj tento totiz zabranuje traveniu. Nepije sa kvoli chudnutiu, to su kecy, ale ma vela vitaminov a znizuje cholesterol! Ocot je v zaludku zasadotvorny!!! takze ziadne prekyslenie nehrozi.

sofi

Ja mám s jablkovým octom dobré skúsenosti. Pijem ho asi 1 mesiac a schudla som 6 kg, ale držím aj dietu, že nejem sladkosti a moc mastné. Pijem 3 x denne za lyžičku v poháre vody pred jedlom asi 1/2 hodinu.

lenka8

skusala som, výsledky ziadne!! A nesmie sa to v ziadnom pripade piť neriedene, lebo si spáliš hltan-zaludok. Takze asi tak. Tieto babske recepty su podla mna veeeelmi malo ucinné.Tolko moja skusenosť.