Jablčny ocot

kataria

ak ti jablčny ocot nechuti...skus citron, ma vyborne ocistne ucinky, je chutny, odstranuje z tela usadeniny. Treba ho pit zriedeny s vodou na lacno a tiez pocas celeho dna.

jaja

K tomu octu - snažím sa ,,ozdraviť" svoje zimou zhuntované telo a okrem iného sa snažím piť dostatok vody
( nie,,tekutín") .
Keďže moja doterajšia denná spotreba bola maximálne 1 l, vypiť 2 prípadne 2,5 l čistej vody je pre mňa utrpením. Jablčný ocot preto používam na JEMNÉ ochutenie minerálok-zatiaľ mi to celkom chutí. Ak nič iné, tak mne tento ,,elixír" pomáha dodržať pitný režim.

sydney

je to pravda,pomaha pri chudnuti,ale neznasam ten smrad a (ne)chut,treba to do seba hodit - potom to potlaca chut do jedla,osobne skusenosti:)

papi

Ahojte vsetci...aj ja pijem jablcny ocot, zatial len par dni..ale pila som ho uz aj predtym a pomohol pri diete...na obale bol napisany navod: 2 caj.lyzicky octu, 1 lyzicka medu a voda, cca 2 cl...ak to do seba rychlo hodite a zapijete vodou, da sa to zniest...vela stastia pri chudnuti...:-)

panika

ivka 2
ak si niekde pocula o umrtiach spojenych s uzivanim liekov na chudnutie,bol to prave adipex.Jeho predaj je v eur.unii zakazany (aj ked v cechach sa da stale kupit).Sposoboval nieco s plucami (plucnu nedostatocnost,alebo cosi take).