Jablčny ocot

lucc

dobrý..
..začala som užívat tabletky jabĺčny ocot a chcela som sa spýtať či má niekto skúsenosť s tým že po ich vysadeni nastal jojo efekt...dakujem za normálne rady :)

jannka1501

co sa tu trapkujete ak sa chcete dozvediet tak si dajte do google...a tam si precitajte...ja som stym spokojna a uzivam jablcny ocot kazdy den vobec mi to zatial neublizilo ,len treba ho pit kazde rano na lacno do 2dl 1lyzica octu ...pije sa tyzden a tyzden pauza a potom zasa ...a nie ze 1dl octu to si len ublizite na zaludok...majte sa pekne zeny:-)

sansa

Ziadny jablcny ocot. Chcete chudnut=fyzicka aktivita, najlepsie kardiovaskularna, posilnite srdce, cievy. Mam 17, v tomto veku nie je dobre drzat diety, tak som to nerobila. Zacala som behat, tych 3,5 km denne a krasne, nedrasticky bolo za par mesiacov 6-7 kg dole, bez akejkolvek upravy stravy. Hocikedy som si dala celu cokoladu alebo cipsy (aj ked nie uz tak casto), aj vyprazane a zeleninu, ovocie nejedla skoro ziadne:D Teraz aj ked tyzden nebeham a jem co chcem, vaha ostava dole, ziadny jojo efekt+ mam k tomu pekne, vepracovane nozky:) Da sa to, netreba byt lenivi a skusat triky, kt. mozu narobit viac skody ako uzitku, klamat telo. Tolko moja rada.

paupau

:D :D :D :D jaj :D ja som to chcela skúsiť a tak som si včera VEčER šluhla DECI jablčneho octu a skoro mi spalilo žaludok.. a potom som sa čudovalaaa, že jak to všetci ospevujú ved je to nechutné... takže zásady !

RáNO,
RIEDENé VODOU
MAX. PáR KVAPIEK :)

dolores44

Prosim vas a neviete mi odporučit daku dobru značku???? DAKU ČO POUŽIVATE AJ vy a zabrala alebo dake tabletky to je jedno :' dakujem

čviro

No, mne osobne sa osvedčilo, keď som vynechala zo stravy 3 biele veci. A to: väčšinu bielych výrobkov, biele pečivo a cukor... Tak držím palce