Po smrti ..

Príspevok v téme: Po smrti ..
kajushaaa

Chcela by som vedieť každého názor, čo si myslíte že sa bude diať keď zomriete ? Pre mňa je to niečo nepredstaviteľné že moja duša proste zmizne? Premeníme sa na duchov a budeme tu stále ? Alebo sa znova narodíme v inom tele ? Nebo, peklo ? A prosím ,nekomentuje že je toto nejaká zbytočná téma alebo tak. Jednoducho ma to zaujíma :)

lost

A mozno je to taketo proste:

kazdy mame len 1 dusu a len 1 rolu v realite
ibaze realita sa opakuje nekonecno krat, tj. kazdy si meni rolu, ale stale ma len 1 dusu.

napr, ja som v tejto realite lost, no ale v dalsej budem napr Fico.. atd :) alebo mozno skor Napoleon, alebo Einsten.. atd.. (to moze byt v inom case samozrejme, nemusim sa narobit presne v ten isty den, len v inej roli, v inej telesnej schranke)

tesim sa ked budem Miss World...

jajka001_

suhlas, ovecka, su to kaleraby aby ludia posluchali
ak umriem tak poletim dakam do inej dimenzie a tam sa rozplyniem, potom ma neskor mozno sem poslu zas, ale uz si nebudem pamatat ze kto som co som
btw vesmir je neskutocne velky, preco by boh trocharcil a spravil len jeden ludsky svet, ak ich moze mat miliony...no ne?

jajka001_

ovecka, ale coraz viac ludi su hlupi ako zvieratka, a naopak , zvierata vymieraju :D mozno tam je pes zakopany :)

0vecka

inak to s tou spravodlivostou po smrti a tak to je uplne jasne a okate ako to niekto niekedy vymyslel aby sa ludia moc neburili ked im znasilnosvali zeny a brali majetok....