Po smrti ..

Príspevok v téme: Po smrti ..
kajushaaa

Chcela by som vedieť každého názor, čo si myslíte že sa bude diať keď zomriete ? Pre mňa je to niečo nepredstaviteľné že moja duša proste zmizne? Premeníme sa na duchov a budeme tu stále ? Alebo sa znova narodíme v inom tele ? Nebo, peklo ? A prosím ,nekomentuje že je toto nejaká zbytočná téma alebo tak. Jednoducho ma to zaujíma :)

J111

V podstate to vsetko vystihuje jedno slovo: shit happens a he shits on it:D
Len jednemu nerozumiem, preco som bol vcera zablokovany, aby som nemohol prispievat tuna do fora, divne. Ze som porusil dajake pravidla.

Maoam

hladam temu, kde Adam Krt kvetnato opisoval, ako sexuje s priatelkou aj pocas jej menstruacie, neviete ktora tema to bola?

jajka001_

tak vies, ked ješ, musiš srať, ak vypustiš prijem, nemusis mat vydaj. urcite uzivaju nejake energeticke latky ktore spotrebuju absolutne a bez odpadu.

Maoam

ked uz, tak asi nebudu tak primitivne skonstruovani, ze potrebuju k zivotu potraviny ako ich pozname my, najskor budu fungovat na nejaky typ energie a jednoducho sa nabiju energiou a hotovo :-DD

jajka001_

neviem ci by IM chcel boh ukazovat nejaky svoj nepodareny pokus:)
mozno ked sa vykantrime, dojdu sem omrknut faunu a floru

J111

Ach tak, cize to je uz taka technologia, ze uz ani srat s prepacenim nemusia, recyklatori maju zamontovane priamo v bruchach:D

J111

Cize teraz sa stara o tych bezchlpych mimozemstanov?:D
K nam ked dorazia mimozemstania, tak jedine tak maximalne mrtvi. Neviem, ktori debil by sa trepal niekolko svetelnych rokov v jednom malom lietajucom tanieri bez zradla.
Netvrdim, mozu priletiet, ale na lietajucich tanieroch jedine tak vysuseny jak susienky. Vsak to by musel byt kolos:D
A kam chodia napr. srat? Ci vystria kanon a fici to do vesmiru, jaj, uz viem, do nejakej ciernej diery:D

jajka001_

Boh to totizto uz pochopil a co sa tyka ludi, vys..l sa na to. urcite si uz urobil dakde lepsiu koloniu. ale nechal nas zit, lebo je humanny.