Meizitang.....na chudnutie

kacenka7894

Dobrý večer,vie mi prosím niekto poradiť fakt overenú stranku,kde predávaju oreginál tabletky,ale fakt overenú...Ďakujem...

Ganzara

Čaute, objednala som si Meizitang cez meizatang.sk dojedla som prvé balenie a schudla som len tri kilá. A teraz tu čítam, že na tejto stránke sú falošné. Ja som mala zatiaľ na každej tabletke MZT. Tak kde predávajú originál? Začínam užívať druhé balenie tak uvidíme, ale žiaden zázrak.

emma31

stranka www.meizitang.sk nepredavaju original!!!dnes mi to doslo a bez znacky MTZ a gel je bielej farby!takze som pekne naletela podvodnikom!!!!firmu maju v K vetoslavove a firma sa vola CREACCOR s.r.o!!!!!!

masla

Štíhla, ty si perfektná.. Dobrý komentár. Tabletky si aj ja určite kúpim a dám vám vedieť. Kočky, my budeme krásnéé. :-)
Bože, nech to funguje..

malaanka

Objednala som to na meizating.sk a prislo mi to asi za 10 dni.
Beriem to od 26.7. a schudla som tri kila. Vobec nie som hladna
K jedeniu sa musim nutit.Ale snazim sa stale jest pravidelne.

jajajja

Kubky, prosim ta odkial si si ich objednavala??

A viete mi povedat ci sa pripravok moze uzivat aj pocas dojcenia?? Dakujem.

Kubky

Ahojte, ja som si ich kupila na zaklade odporucania jednej znamej, kt. viditelne schudla - 12 kg a pritom sa neobmedzovala. Po 3 porodoch nevedela dlho schudnut a az tieto tablety zabrali. Ja ich jem uz 4 den a schudla som 1 kg bez toho, aby som sa obmedzovala. Este sa ozvem, ake budu vysledky napr. o mesiac. Drze mi palce.

Najčítanejšie články