Potravina

reprak

Ne,najprv porozmyšľaj a potom sa uvidi či zostarnem..xDD

Jedol som teraz ten tvaroh neochuteny..Je to fakt neochutene.. xDD Dal som si tam škoricovy cukor a da sa to jesť..Neni to zle keď si to tak budem jesť o 9 večer?

xdanielax

jasne v pohode mozes :)
ale ne ze budes jest posledne jedlo o 6! ma sa jest tak dve hodky pred spanim naposledy. takze si to tak nejako rozrataj :)
hah, ze zatial :DDDD nooo pokial sa ti cez noc podari o par rokov zostarnut tak porozmyslam :D

reprak

No je to asi nezdvorile pytať sa na vek,ale veď ja ťa nebalim..(zatiaľ) xDD A to som chcel napisať že od 20-25 ale dal som radšej trochu viac.. xD

No uvidim keď to ochutnám,že jake to bude..
A veď keď to nebudem jesť neskoro večer tak si tam možem do toho dačo pridať nie? Tak do tej 5-6 večer..

xdanielax

ochuteny tvaroh so 6g tuku je v pohode. Ten neochuteny, no cojaviem, mne chuti..obcas si tam dam skoricu, alebo trochu kakaa, lanove semienka.. alebo lyzicku lekvaru :-) a vyborny je s ochutenym jogurtom alebo acidkom, to je jaka sladkost! Ak ti nevadi, ze by mal viac sacharidov, je super, aj ked si donho das nejake ovocie. Ale to uz je na tebe ake mas chute.
no neviem ci sa mozes spytat na ten vek, dobry rozsah si tam dal (pre istotu :DD ), ale mam uz 29. fuj, ani sa mi to napisat nechce, nie to este vyslovit :-) uz na to nemysliiiiiiim!

reprak

Ale on nechodil na suťaže ani tak..Cvičil len tak pre seba s kamošmi,ale mal dobru postavu..

Tak no,rad spim.. xD
"Ja tak rád spím,že sa mi o tom niekedy aj sníva.." xDD

Kupili sme aj nejake tie tvarohy,aj nejake ochutene,čo maju cca. 6g tuku na 100g...Neni to veľa ne? Teda tie ochutene toľko maju...Neochuteny ma malo..Ale že vraj mi ten neochuteny nebude veľmi chutiť.. xD

Uvidime no..Inač ty koľko maš rokov keď sa možem spytať? Tipujem tak 20-27max.. xD

xdanielax

:-) super obed! aj ja som mala kura + zemiaky + kapustu :)) Predtym som bola asi dve hodiny vonku, uplne teplo. Lenze behat sa aj tak este bojim ist, nech sa mi nevrati choroba..no zajtra sa uz snad vyberiem.
Tak teraz, ked uz vies tie miery, pekne pokracuj v diete a odmeraj sa znova napr. o dva tyzdne a uvidis, ci bol posun alebo nie. Ak nie, tak nieco bude treba zmenit.
A pekne si si pospal dnes :D to nechapem.

A mimochodom, ked sa tvoj oco venoval kulturistike, tak asi vies, ze mimo sutaz vyzeral inak ako pred sutazou - ked sa vsetci ti ludia strasne fotia, akoze tak vyzeraju normalne .. a mimo sutaze. Clovek nemoze byt uuplne bez tuku celorocne, to je blbost a ani to neni zdrave uplne. Ved sa s nim porozpravaj, on ti da najlepsie rady. Ja som laik.

reprak

=] Néé čosi,moj otec sa venoval kulturistike ešte dávno,tak asi to mám v génoch..Neide mi o to aby mi potom hovorili jaky som pekny,šak to mi vravia už aj teraz.. xDDDD Ne no srandujem,len mne sa pači taka postava,a doma sa ajtak nudim teraz cez zimu,tak využijem ten čas a hlavne sa po tom cvičeni citim lepšie,že ten deň aj mal dajaky zmysel,ne len sa stale nudiť.. xD Ja sa dakedy tak nudim že ma už nudi sa nudiť..

Dnes na obed si dam kuracie prsia+hranolky(nie v oleji) + nejaky zeleninovy šalat..

Zmeram si ochviľu miery,lebo len teraz som vstal.. xD

xdanielax

spodnu cast brucha, napr. jednoduche skracovacky ale nohy maj zdvihnute hore, alebo sa zaves na nieco a dvihaj nohy, co uz je trochu narocnejsie, mozes dvihat aj pokrcene v kolenach. alebo sklapacky rob.. na nete je plno cvikov na spodok brucha, ved uz som ti vravela..len sa staci pozriet!! ale ako som uz spominala, cvikmi posilnis a spevnis svalstvo, tuk ide dole aerobnym cvicenim! ale nejake minimum tam ma kazdy :)) ja stale neverim ze si tucny vzhladom na tvoju vysku vahu, plus ked berem do uvahy fakt, ze od mala sportujes. Ty chces byt ako ti "fesaci" vo fitness casakoch? :-))
na tejto stranke pribudne kazdy den aspon jedna fakt dobra rada a pekny obrazok, odporucam! www.facebook.com

zaludok oblbnes zeleninou, cajmi (nesladenymi).. nizkotucny tvaroh si daj kludne aj pred spanim.