Potravina

xdanielax

kup si aky ti bude chutit. hovorim, nie len rajo ich vyraba. Vyskusaj, uvidis. Mne chuti ten biely, chilli a pazitkovy. Das si k tomu nejaku zeleninu, nejake celozrnne pecivo a si vybaveny. chutna rychlovka.

xdanielax

no mozno by si ho vedel aj vyrobit, neviem nakolko si zrucny:D

jasne, niekde medzi syrmi a tvarohmi : www.cottagecheese.sk . samozrejme, su aj ini vyrobcovia.

reprak

Mali sme zapas,basket, a branil ma jeden stale na osobku a mal namňa nervy lebo sa nemohol poriadne presadiť cezomňa..Tak keď to rozhodca nevidel tak potkol,udrel,sem tam akože nechtiac..Treba využiť keď sa nikto nepozera..

No a tak som tu a plačem.. xDDD

To normalne v obchode zoženiem ten syr hej?

xdanielax

zubarka - vzor zena. tak si to poskladaj :P
mne zubari nevadia. :-) nastastie.
pohladaj ten syr jasnee. ne ale co si robil ved, ked si taky dobity??

reprak

No smej sa..Mam na tele 4753 modrin.. xDD

No idem pohľadať ten syr,že čo to je za vec..

Zubarov nemam rad..Ani zubarky.. xDD

xdanielax

:DDD boxujes? alebo?

no odporucam zistit co je to cottage cheese. Ten je vyborny co sa tyka zlozenia, aj chuti. Urcite patri do jedalnicka!
keby si mal cottage, mohol by si ho jest aj s narazenou sankou :-))

mne dnes vrtali zub..potom mi povedala ze dve hodiny ne mozem jest, to bolo utrpenie :D tak som to vydrzala hodinu a pol, lebo uz tam som sla taka polohladna a teraz ma to pobolieva, ale to ma neodradi od vecere :D
ja dnes tiez necvicim. Za prve, netreba to prehanat kazdy den, po chorobe.. a za druhe som uplne unavena. Ale zajtra si idem zabehat a uz sa tesim :)