Potravina

reprak

xDD Šak ja sa nesťažujem..:)

Hej no,vždy je lepšie kukať po chlapcoch jak cvičiť..Teda nehovorim o sebe,ja by som na chlapcov nekukal..xDD

Hej no,ten citrom je dobry napad..A ešte napr. keď si vytlačim pomaranč a budem piť tu šťavu? Neni to zle ne?

xdanielax

velmi pekne si to vysnival :DDD

inac to s tou vodou, skus si dat napr. citron do nej, ked chces mat zmenu. Ja tiez nedokazem stale pit len vodu, ale nastastie si kupujem vselijake caje, ktore mi chutia aj bez cukru. Vselijake zelene, pu-erh, biele caje, hocijake bylinkove... okrem ovocnych snad vsetky. Lebo ovocne mi bez cukru nechutia, to je pravda. A obcas "zhresim" a kupim si colu light :)

a keby si videl ten mega tanier co som teraz prave dojedla :D tiez som bola cvicit. dnes bola zabava v posilke. vacsinou chodim doobeda, tak tam nebyva moc ludi - co mam vyhodu, lebo mi nikto nic neobsadi, ale ked idem vecer tak je tam aspon sranda ..vy chalani viete trepat take kraviny, ze az :-))) som sa nemohla sustredit :D
takze mi je teraz 2x super, super pocit z cvicenia aj z najedenia :-)

reprak

Inač..Nevadi asi keď si davam po odcvičeni napr. ako dnes,veľke porcie jedla nie? Myslim tie ryby+hranolky a mal som aj brokolicu..Alebo vadi?

reprak

xDDDDD Ta toto ma dostalo.. xDDDDD
Ale šak srdcu nerozkažeš,zbytočne tu budeme vymyšľať dajake somariny,ajtak vieme jak to dopadne.. xD Nakoniec sa ajtak vezmeme..

A teraz realita,šak ako nemam až taky veľky problem odolavať sladkostiam..Teda ešte su to len dva tyždne ale ta čo ja viem..Ale ta čistu vodu piť stale,to nevydržim..Čaj ešte dokažem vypiť nesladeny,ale tak na silu..Ale šak každa sranda niečo stoji,taže to budem musieť dajak zvladnuť..

Idem teraz cvičiť,potom si spravim rybu s hranolkami a zase nejaka zelenina..

xdanielax

No tak co ti poviem :-)) ja by som nesladila. Ale s mierou to neuskodi. Hlavne, ked nejes ziadne ine sladkosti. to mas moj obdiv!!

Mimochodom, v spanku som prisla na to, ze idealne by bolo, keby som ja omladla, namiesto aby si ty zostarol, ne? :D ..len teda, neviem ci to zvladnem :(

reprak

Tak ale ajtak..Keby som to tam hodil cele do 250g tvarohu ten 25g škor.cukor..Tak by to malo cca. 25g sacharidov nie? TO neni až tak veľa si myslim na 250g..

A ešte sa chcem spytať..Keď pijem vodu so sirupom..Vadi to veľmi? Pijem aj čaj,ale tiež z cukrom..Veď si vravim,keď nejem žiadne sladke čokolady ani nič tak prečo si nedopriať aspoň ten čaj normalny? Veď tam dam max.20g cukru..Neviem no,skus mi poradiť jak s tym žiť..xDD

A jasne treba aj spať,veď najlepšie sa rozmyšľa v spanku,podvedomie to spravi všetko za nas. :)

xdanielax

no myslela som, ze setri s tym cukrom. lebo predsa len to je cukor :-)) tvaroh zjedz aj cely ak chces. ved si chlap! :-)

a pravdu mas s tymi vecami. Hmm tak rozmyslajme! ja uz ale na dnes koncim, idem spat. :) nech som zajtra fit.

reprak

No hej,ten tvaroh bol 250gramovy a ja som si zobral asi polovičku a nasypal som tam ten škoricovy cukor(25g cely sačok) no a ja som tam dal možno polovicu a možno že ani toľko..Tak si to myslela?

A veď jasne že to nebude jednoduche..Veď jednoduche veci ani nemaju zmysel,treba robiť veľke veci..xDD

xdanielax

nie je to zle. ale nedavj si tam cukor, ale len skoricu - teda ked dietujes ;) alebo kakao napr., alebo si tam aspon nenasyp cely ten cukor :))
a tvaroh sa odporuca jest aj pred spanim - pre tych, co chcu nabrat svaly, lebo obsahuje bielkoviny, ktore sa do tela uvolnuju postupne, cize pocas noci mas svaly pekne vyzivovane :) Naopak, ked odcvicis, zjedz radsej nejake masko alebo rybu.. tam su zas ine bielkoviny.
bielkoviny su aj v strukovinach, napr. v soji.

a s tym rozmyslanim :DD hah, take jednoduche to nebude :P