Potravina

reprak

Cottage nejem,neviem ani poriadne čo čo je za syr..xD

Mal som včera a dnes zápas,nič nevladzem takže dnes som to cvičenie odložil..

Mam narazenu sánku,taže ani nič nepokušem..
Som zvedavy čo budem jesť..

xdanielax

tak ochuteny tvaroh, je lepsi, len ma potom viac kalorii a tak vsetko .) inac maju aj vselijake bylinkove tvarohy, keby si nechcel sladky, napriklad. A cottage? to ti nechuti?
ja pouzivam len skoricu, nie skoricovy cukor. vlastne, vcera sme mali debatu s kamaratom a uvedomila som si, ze vlastne cukor ja absolutne nepouzivam. ziadny :-))) (aj ked to neznamena, ze si obcas nedam tmavu cokoladu ;)

reprak

No ten ochteny tvaroh je omnoho lepši..

Ale ty si do toho neochuteneho davaš len škoricu alebo škoricovy cukor? Lebo som asi dajak zle pochopil..

A šak som nič zle nepovedal.. xD
Hovorim že nesi stara.. xD
V najlepšich rokoch,šak ešte dva raz toľko ta čo plačeš.. xD

xdanielax

eeeej tym zaverom si to po..onee :D jo, ja napodobne. regeneracia. Tak som zvedava, s cim prides zajtra! myslitel. :D

reprak

No ja na teba myslim vkuse.. xDD

Ta ne že by som neodporučal,ale šak uvidiš sama..Kym nevyskušaš,nevieš..Never dajakemu debylovi z nejakeho fóra.. xD

A to s tym zamrznutym,som to myslel tak že je lepšie zamrznute jak všetko všade mokre a keď do toho stupiš tak to maš nad hlavu a ešte 1 meter k tomu..

Idem spať,nech zase moje podvedomie pride na nejaky pekelny napad..xDD
Mala by si isť tiež,nech omladneš.. :) (tym som nechcel naznačiť že si stará! TO v žiadnom prípade..xD)

xdanielax

:-)) zamrznute, ja som rada ze tu neni nic zamrznute, aspon sa nezabijam, aj ked dnes som dala luxusny smyk na blate , som rada, ze som to ustala :DD

okej, takze vodu s pomarancom neodporucas? Skusim zajtra, ci sa zhodneme. Teraz pijem zazvorovy caj, BEZ CUKRU!
aaa som si dnes na teba inac spomenula, ked som cvicila brucho :DD - skoro som ti zabudla povedat.

reprak

To hej no maš pravdu..

No riedene s vodou,potom to straca celu tu chuť,a to som ani nedal veľa vody..Lepšie jak moč-horšie jak PEPSI..(nežeby som už moč dakedy pil..xD)

No tu už tiež neprši,sneh tu sice je,zamrznute všetko,ale dnes ani včera rano a poobede nefukalo..Večer neviem,nebol som nikde..A na PC mi piše 0°C tak neviem..

xdanielax

okej inac, to som este neskusala, tak potom daj vediet, tiez mam nejaky pomaranc v zasobe.

co sa tyka ludskej debility ..clovek sa aspon ma na com zasmiat :-))
som bola vonku prave, a je uplne super vecer! teplucko. Jak je u vas? My tu mame bezvetrie konecne, sest stupnov :) a ziadny dazd hlavne!!

reprak

Hej take "pumpy" mame aj ja škole..xDDDD Človek by si myslel že ľudska debilita ma hranicu,ale jak pozeram tak asi fakt nema.. xDDD

No idem skusiť ten pomaranč,možno z toho niečo vyčarujem..

xdanielax

jasne alebo si tu stavu zried s vodou, jak ten citron..mozes pouzit aj pomaranc. nech je zmena.
a ja po chlapcoch nekukam, ale oni tam kecaju take blbosti, ze sa musim smiat a potom sa nemozem sustredit na spravne dychanie :)) ..ale no dobre obcas kukam, hlavne na takych co to nevedia a idu sa zlomit pod tou cinkou jak sa snazia dvihat co najviac, aby boli machri :-)))