Potravina

xdanielax

no pozeram pozeram, nic nove nevidim :) tak asi mam vo svojom repertoari dostatocne siroku paletu cvikov na brucho :D spokojna som. este keby aj vyzeralo nejako. :DD

xdanielax

no pozri pozri, potom ked nieco dobre objavis, tak daj vedet!

iste si uplne multifunkcny, nepochybujem o tom! :D ma to mozes naucit niekedy. medzi kvapkami dazda, nebudem si muset aspon kupit novu nepremokavu bundu na behanie :)

reprak

Jasne že dokažem,čo si si myslela...Tss.. xD

Teda okrem ineho aj to.. xDD

Idem pozrieť na nete dajake tie cviky na spodnu časť brucha,stale na to zabudam..

xdanielax

no beham vselikade. striedam to, ale urcite nie medzi domami :-))
behavam pri dunaji, alebo okolo jazera, snazim sa behat co najviac po prirodnom povrchu - nie po betone - a tiez, behavam aj s mojim havom, takze aj ona sa vybeha so mnou kade tade po lese alebo niekde v poli nahana bazanty :-) jasne, ked je naprsane, tak idem po betone, ale bavi ma viac taky clenity teren, vselijake cesticky prirodne, to aj rychlejsie ubieha.

xdanielax

velmi vtipne! :P
ja som casovo vytazena :-))

no idealny pripad v sucasnosti je: 4x beh a 2x posilka. Ibaze niekedy su okolnosti vselijakee.. posilku dam vzdy, ale obcas beham 3x no.. :D ale tak clovek sa obcas musi aj odreagovat aj v spolocnosti, nie len sportom :-) lenze potom som nevyspata a nic sa mi nechce.