Veľmi mi chýba vzťah

Príspevok v téme: Veľmi mi chýba vzťah
samaaa

mám 26 rokov, mala som dva dlhšie vzťahy, už rok som sama a veľmi mi chýba vzťah. Najhoršie je, že neviem kde a ako nájsť priateľa. Ja viem, hovorí sa, že to príde vtedy ked to človek nečaká ale už mi to fakt chýba, mať niekoho, na koho sa tešíš, s kým prežívaš pekné chvíle, na koho sa môžeš spoľahnúť. Chodíme s babami von, na koktejli, občas na disku, ale zaujímajú sa o mna takí, o ktorých ja nie.. Skúšala som aj zoznamku.... Nejde mi ani o výzor, prišla som na to, že by som vedela mať vzťah aj s človekom, ktorý sa mi na začiatku nepáči vôbec, hlavné je pre mna, aby sme si sadli, aby sme sa mali o čom porozprávať bol inteligentný, gentleman, mal podobné názory a jasné musí tam byť chémia. Vačšinou si rozumiem so staršími chlapmi cca o 5 rokov staršími. Ako nájsť toho pravého,?

Valium

Sakra, omylom som si dal inú prezývku. Inak píšeš, že "najelpšie keď nebude potrebovať kamošov" no v tomto nesúhlasím, treba byť aj s kamošmi, no zasa nie stále ako to niektorí robia.

smutna vila

Valium: ja by som ta brala hned hehe... ja som nikdy nemala nutkania chlastat a vyblaznovat sa. Neviem kde mam splasit normalneho chlapa najlepsie takeho ktoremu bude najlepsie so mnou a nebude potrebovat, kamosov, chlast a travu. Existuje vobec taky? A ked ano asi nieje sanca, ze sa stretneme...

Valium

Ja mám zasa problém nájsť si babu ktorá je tiež vybláznená. Keďže všetky sú ešte v mojom okolí pojašené a chcú robiť všetky tie "cool" vecičky (alkohol, alkohol+chata, alkohol+silvester... a další 6kilometrový alkoholový zoznam) ktorý nebudem vypisovať lebo si miniem tuhu. :)
A tak pozerám po starších ženách ale povedzme si narovinu - koľko starších žien chce mladšieho? Veľmi málo takže to je taký sprostý začarovaný kruh, čo ti poviem...

Najčítanejšie články