Veľmi mi chýba vzťah

Príspevok v téme: Veľmi mi chýba vzťah
samaaa

mám 26 rokov, mala som dva dlhšie vzťahy, už rok som sama a veľmi mi chýba vzťah. Najhoršie je, že neviem kde a ako nájsť priateľa. Ja viem, hovorí sa, že to príde vtedy ked to človek nečaká ale už mi to fakt chýba, mať niekoho, na koho sa tešíš, s kým prežívaš pekné chvíle, na koho sa môžeš spoľahnúť. Chodíme s babami von, na koktejli, občas na disku, ale zaujímajú sa o mna takí, o ktorých ja nie.. Skúšala som aj zoznamku.... Nejde mi ani o výzor, prišla som na to, že by som vedela mať vzťah aj s človekom, ktorý sa mi na začiatku nepáči vôbec, hlavné je pre mna, aby sme si sadli, aby sme sa mali o čom porozprávať bol inteligentný, gentleman, mal podobné názory a jasné musí tam byť chémia. Vačšinou si rozumiem so staršími chlapmi cca o 5 rokov staršími. Ako nájsť toho pravého,?

poussine

To chce najmä motiváciu, odvaha už príde sama :) . Okrem toho, franina je taký pekný jazyk, nemčina je príliš tvrdá na môj vkus :D .

J111

Co je toto za temu? Ako viest zdravy sexualny zivot, ci co?
Inak, v principe mi je to jedno, lebo tu vela ludi pise:)

poussine

Ja som rozmýšľala nad nejakým jazykovým kurzom, keďže študujem cudzí jazyk na VŠ. Nechce niekto doučiť francúzštinu? Seriózne :) Najlepšie okolie Ke :)))

veronika83

ludia, ale toto vam tu raz-dva zmazu takuto zoznamku. aj ked vam prajem, aby ste sa tu poparovali :)
mam o dva roky viac nez zakladatelka a rovnaky problem. a vo volnom case sa stretavam len s partiou. vyzerame ako 3 stastne manzelske pary, co si obcas vyjdu na pizzu, drink.. poklabosit. myslim, ze este ooovela horsie ako chodit von s babami je chodit von s kamosom - gayom o ktorom by ani naaahodou nikto nepovedal, ze gay je :/
inac ak nieco vyhutate, rada si necham tiez poradit, lebo moznosti typu diska, bar, popr. zoznamka, pokec uz neprosim.