Veľmi mi chýba vzťah

Príspevok v téme: Veľmi mi chýba vzťah
samaaa

mám 26 rokov, mala som dva dlhšie vzťahy, už rok som sama a veľmi mi chýba vzťah. Najhoršie je, že neviem kde a ako nájsť priateľa. Ja viem, hovorí sa, že to príde vtedy ked to človek nečaká ale už mi to fakt chýba, mať niekoho, na koho sa tešíš, s kým prežívaš pekné chvíle, na koho sa môžeš spoľahnúť. Chodíme s babami von, na koktejli, občas na disku, ale zaujímajú sa o mna takí, o ktorých ja nie.. Skúšala som aj zoznamku.... Nejde mi ani o výzor, prišla som na to, že by som vedela mať vzťah aj s človekom, ktorý sa mi na začiatku nepáči vôbec, hlavné je pre mna, aby sme si sadli, aby sme sa mali o čom porozprávať bol inteligentný, gentleman, mal podobné názory a jasné musí tam byť chémia. Vačšinou si rozumiem so staršími chlapmi cca o 5 rokov staršími. Ako nájsť toho pravého,?

samaaa

ano, lenže takých je málo. Hovorím to z vlastnej skúsenosti. Pred 3 rokmi som mala priateľa, vtedy mal 23 rokov, vravel, že chce riadny vzťah, vraj je vybláznený, kúpil si byt, mal poriadnu prácu a teraz ked má 27 sa chce bláznit, na koncerty chodit, užívať si.

Valium

samaaa - Ako vieš, že 23 ročný vysokoškolák sa chce blázniť a opíjať sa? Ja mám napríklad 20 rokov a nepotrebujem sa ani blázniť ani opíjať jak nejaký trapoš a vôbec mi alkohol nechýba. A aj keď mám len 20 tak ma to ťahá usadiť sa a mať rodinu. Takže nie každý mladý je pojašený. Treba im dať tiež šancu.

Slobodna

Mne zas vzťah vôbec nechýba, po mnohých skúsenostiach som prišla na to, že mi je samej lepšie, človek sa nemusí nikomu spovedať, môže ísť kam chce, robiť čo chce, nie je nijako obmedzovaný. Mám už dosť rokov a dosť skúseností na to, aby sa mi chcelo ešte niekomu prispôsobovať.

smutna vila

Ja mam 24 a tiez mi chyba vztah. Mala som priatela takmer 2 roky. Uz je to pol roka co som ho nechala a neviem ci budem este niekedy nikohjo tak milovat...Chcela by som, ale nikdy som nestretla cloveka ktory by mi vyhovoval.

xdanielax

samaaa - hlavne nehadz flintu do zita! :D
a hlavne, nerozmyslaj tolko nad tym, potom to zacne z teba vyzarovat a budes vybavena..
neboj, pokial nebudes sediet doma v kute, ale budes chodit aj do spolocnosti, napr. aj do tej posilky, ako si spominala urcite casom niekoho spoznas :)
A urcite este priebezne spoznas ja par "omylov" :D ale aspon si ujasnis veci.

samaaa

ja viem, z núdze nie, proste musí tam byť iskra :-). Po skončení 3 ročného vzťahu som sa dala dokopy s jedným chalanom, ale nebola som nato pripravená a aj ked sa mi páčil nemali sme si čo povedať, odlišné záujmy tak sa to skončilo po pár mesiacov aj ked v kontakte ako kamaráti sme. Ja sa už normálne obávam, že to čo hľadám nenájdem.

lentilkaaa

to co je toto za temu...akoze co chces poradit ze chod o 16:30 do mesta a pri tretom stlpe bude ten pravy??? :D

hlavne nehladaj zamerne lebo vtedy to nevyjde...ono to pride samo ked to nebudes cakat...aspon v mojom pripade to tak bolo...nikoho som nehladala a predsa nasla

alexxxander

samaaa -> pozri to som ja vedel uz v 19.
Treba pozerat aj trochu individualne.
Vela ludi aj starsich berie zivot lezerne.
Zas nie kazdy vie zniest mna, vela ludom mozem prijst nudny za to ze nezurujem, nepijem, nefajcim, neflakam sa po krcmach a nesmejem sa na kazdom primitivizme.
Ale nasiel som si partnerku mne podobnu a klape nam to dobre uz par rokov.

Hlavne nikdy nechod do vztahu z nudze.
Pokial chces len kamaratstvo a sex to sa da robit s hockym ale ked ti ide o vazne stav musis najst partnera s ktorym si budes navzajom rozumiet. Hocckoho rozhodne neber. Inak to nebude funguvat ver mi :). Mne sa napriklad pacilo vela dievcat ale ked otvorili usta to bola katastrofa pocuvat a s takou vztah nepripadal do uvahy.