Veľmi mi chýba vzťah

Príspevok v téme: Veľmi mi chýba vzťah
samaaa

mám 26 rokov, mala som dva dlhšie vzťahy, už rok som sama a veľmi mi chýba vzťah. Najhoršie je, že neviem kde a ako nájsť priateľa. Ja viem, hovorí sa, že to príde vtedy ked to človek nečaká ale už mi to fakt chýba, mať niekoho, na koho sa tešíš, s kým prežívaš pekné chvíle, na koho sa môžeš spoľahnúť. Chodíme s babami von, na koktejli, občas na disku, ale zaujímajú sa o mna takí, o ktorých ja nie.. Skúšala som aj zoznamku.... Nejde mi ani o výzor, prišla som na to, že by som vedela mať vzťah aj s človekom, ktorý sa mi na začiatku nepáči vôbec, hlavné je pre mna, aby sme si sadli, aby sme sa mali o čom porozprávať bol inteligentný, gentleman, mal podobné názory a jasné musí tam byť chémia. Vačšinou si rozumiem so staršími chlapmi cca o 5 rokov staršími. Ako nájsť toho pravého,?

poussine

Súhlasím, že je ťažké nájsť si niekoho, ktorý by nám vyhovoval po všetkých stránkach, alebo aspoň po väčšine :) . Po rozchode som mala už dve rande. Obidvaja gentlmeni boli v mojom veku. Jeden z nich sa však tváril veľmi neiniciatívne a nevedela som teda, či má aj on záujem o mňa alebo je len uzavretý. Druhý bol zase úplne opačný prípad. Až príliš veľká iniciatíva, začínala som mať pocit, že zrazu nemôžem dýchať, no a v tomto prípade mi prekážala aj tá perspektíva do budúcna. Bol totiž úplne opačný typ než ja :) , má rád extrém, extrémne športy, "neplánované akcie" , čo ma veľmi stresovalo. Ja totiž vôbec nie som ten typ :) .

poussine

Ja sa cítim tiež podobne ako autorka, hoci mám o 4 roky menej. Chodila som s chalanom v mojom veku, 3 roky. Pred pár mesiacmi sme sa rozišli, je dosť možné, že si potreboval ešte užívať a celkovo nezvládal vzťah na diaľku. Sklamalo ma však najmä to, že bol to on,ktorý ma presviedčal, aby sme ostali spolu, keď pôjde študovať inam, že to zvládneme. Prišlo však nové prostredie, noví ľudia, asi ho to zmenilo.

Mimochodom, tiež som z Ke :D .

smutna vila

Valium: neviem ci som na mladsich. Tazko povedat. Nevidela som ta :) Nieze by to bolo len o vyzore, ale kebyze si namna posobil mladsie tak by to asi neslo :) Ale co sa tyka tvojho vyjadrovania tak si myslim, ze je to OK. Ani moj byvaly co mal 27 sa tak navyjadroval. Co by som za to dala keby mal take nazory ako ty...

kik07

Valium

no presne..ja tiez poriadne nikam takto nechodim...nepoznam vela ludi..a vlastne ani nechcem..diskotekove vztahy su o nicom..je lepsie mat okolo seba mensi okruh ludi ktorim doverujem..teda tak to vnimam ja :)

Valium

Tak myslím, že to čo som napísal pociťuje či už rovnako alebo približne, veľa ľudí podobného zmýšlania/cítenia. Keď tak rozmýšlam prečo ostatný majú partnerky a ja nie tak je to docela logické pretože ostatný sa chodia "baviť s alkoholom" či už na nejaké diskotéky, chaty, byty a pod. A ludia ako som ja tam nechodia takže logicky sa s tolkými ludmi nestretnem a preto sa nemám s kým spoznávať. Ak tak iba cez net a vidíš ak aj niekto má záujem tak je vzdialený cez celú republiku. Takže je to aj o šťastí.